Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει για ποιο λόγο δεν μπορώ να συνεχίσω την αίτηση, από την στιγμή που έχουν ολοκληρωθεί όλοι οι έλεγχοι και δεν έχω κάποιο σφάλμα? 

 

ΠΟΥ είναι το κουμπί επόμενο βήμα που γράφει? 

 

''Στο τέλος της διαδικασίας, όπου θα έχετε ολοκληρώσει πλήρως τις επιμέρους καταχωρήσεις της τρέχουσας κατάστασης, επιστρέψτε στην Κεντρική Οθόνη και επιλέξτε «Επόμενο Βήμα» για να προχωρήσετε την αίτησή σας.''

 

Δεν υπάρχει κανένα έλεος. 

 

Το helpdesk δεν λειτουργεί από το πρωί.....

post-87275-0-92786400-1521468754_thumb.jpg

Edited by xenia chatz
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερε κανείς να μπει ως σύμβουλος έργου?? Γιατί εγώ ακόμα έχω πρόβλημα..

Και ως ωφελούμενος πάντως που έχω μπει για πελάτες δεν ολοκληρώνεται ποτέ η οριστική υποβολή. Φταίει άραγε το ότι δεν μπορεί να επαληθεύσει τον σύμβουλο έργου παρόλο που υπάρχει στη βάση δεδομένων του συστήματος?

Link to comment
Share on other sites

Το σύστημα έχει πλέον κολλήσει στην οριστική υποβολή δήλωσης. Δεν τη δέχεται με τπτ...

 

Και εμέν αεκεί εχει κολλήσει όμως τικαρισμένο είναι μόνο τα βασικά στοιχεία της αίτησης .Εσένα τα έχει όλα τικαρισμένα ; 

Link to comment
Share on other sites

http://www.ert.gr/eidiseis/ellada/kinonia/exoikonomisi-kat-oikon-ii-pos-prochora-i-diadikasia-video/

 

Πάντως το σύστημα δεν έχει κανένα πρόβλημα. Η διαδικασία εξελίσσεται ομαλά, χωρίς να αναφέρονται ιδιαίτερα προβλήματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά απο το στάδιο 3 να πάμε στο 4 γίνεται κάποιος έλεγχος στο ΠΕΑ και στον προυπολογισμο η πάει κατευθείαν ;

Οποιος το έχει κάνει ας βοηθησει 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.