Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Θεμελιώνονται οι δυο πρώτοι πυλώνες στο γήπεδο της ΑΕΚ


Engineer

Recommended Posts

Η εντυπωσιακή μεταμόρφωση από εβδομάδα σε εβδομάδα, της όψης του εργοταξίου του νέου γηπέδου της ΑΕΚ, συνεχίζεται. Πλέον είναι έτοιμος προς θεμελίωση και ο δεύτερος από τους πυλώνες που θα στηρίξουν το στέγαστρο του γηπέδου.

Ενώ έχει πέσει «μπετόν» σ' ολόκληρο το βόρειο τμήμα του εργοταξίου. Και παράλληλα προχωρά και η δουλειά στα κτίσματα τόσο στο ισόγειο, όσο και στο υπόγειο του νέου γηπέδου.

Όσο για το κομμάτι που θα υποδεχθεί την πρώτη κερκίδα, θα είναι πολύ σύντομα έτοιμο.

Δείτε και το σχετικό βίντεο:

 


View full είδηση

Link to comment
Share on other sites

On 30/4/2018 at 12:01 ΠΜ, imhotep said:

άντε με το καλό..

φτάνει να μην είναι κι αυτοί "χάρτινοι"

ευχαριστώ για την αρνητική όποιον την έβαλε..

κάτι φίλοι μου αεκτζήδες με διαβεβαίωσαν πάντως ότι θα πάρουν οπλισμό από το σαββίδη άρα δεν θα υπάρξει πρόβλημα

Edited by imhotep
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως (ΑΕΚτζης δηλωμένος γαρ) δεν ήμουν ο "κοκκινιστής". Σου ανταπέδωσα 2 + (πάνω κάτω) γιατί τα επίμαχο σχόλιο δεν κρύβει δόλο και το άλλο έχει πλλάκα (πρόσεξε τα δύο "λλ"). Πειράγματα γίνονται αλλά είναι άδικο το (-). Δεν πειράζει, ο καθένας έχει τους λόγους του. Εγώ "καθάρισα". 

Υ.Γ. Αν και δε νομίζω ότι το (-) προήλθε από ποδοσφαιρόφιλο γιατί από αστειάκια ξέρουμε όλοι οι αθλητικό-βιοι. Μάλλον αυτό ήταν σαν τον συντελεστή δόμησης...Μεταφερόμενο.:D

Edited by Konstantinos IB
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.