Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

748 κλήσεις για χρήση κινητού σε.. 7 μέρες από την Τροχαία


Engineer

Recommended Posts

Οι χειρότεροι όλων είναι όσοι οδηγούν μηχανάκια.. Οι 8/10 είναι αστα να πάνε ότι γουστάρουν κάνουν έχουν εφαρμόσει δικούς τους νόμους και κανένας δεν μιλάει.. Στην εθνική προσπερνάνε μεταξύ αριστερής και μεσαίας και μάλιστα κορνάρουν η σε κοιτάνε περίεργα αν δεν τους ανοίγεις τον δρόμο. Λες και πρέπει να στριμωχθείς στις μπαριέρες. Μέσα στην πόλη ότι ναναι μεχρι σε πεζούς στα πεζοδρόμια κορνάρουν. Ούτε ντελιβεραδες ούτε τίποτα όλοι τους σχεδόν είναι άσχετοι. Και κάνουν και άτσαλα τρακαρίσματα. Οδηγούσε το αμάξι της η γυναίκα μου και μέσα στην πόλη από το πουθενά σκάει μηχανάκι ανάποδα και πέφτει στο πλάι. Το αμάξι 1000€ ζημιά και αυτός ούτε καθρέπτη δεν έσπασε και μου το έπαιζε και ζαλισμένος από την τούμπα ο βλάκας. Ο άλλος με παπάκι μου σκάει στο φανάρι επιδεικτικά μπροστά πάταγε και στη διάβαση. Ε μετά τον πήγα κωλοφερατζα στο εκατοστό μεχρι που αγχώθηκε και έκοψε πέρα. Στο εξωτερικό κανεις τους δεν θα είχε δίπλωμα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.