Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

κατατακτηριες


Recommended Posts

γεια σας!!ειμαι νεο  μελος στο φορουμ καθως θα ηθελα να ρωτησω κατι..ειμαι πτυχιουχος του παιδαγωγικου τμηματος της αθηνας και σκεφτομαι να δωσω κατατακτηριες στους πολιτικους μηχανικους της πατρας το δεκεμβριο.αλλα δεν βρισκω την υλη και τα υπολοιπα..εσεις μηπως ξερετε κατι ?μηπως μπορειτε να με βοηθησετε σε κατι??ευχαριστω πολυ..με ενδιαφερει πολυ αυτο το τμημα.και παλι ευχαριστω πολυ.to eimail moy ειναι [email protected]

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, κατερινακι12 said:

γεια σας!!ειμαι νεο  μελος στο φορουμ καθως θα ηθελα να ρωτησω κατι..ειμαι πτυχιουχος του παιδαγωγικου τμηματος της αθηνας και σκεφτομαι να δωσω κατατακτηριες στους πολιτικους μηχανικους της πατρας το δεκεμβριο.αλλα δεν βρισκω την υλη και τα υπολοιπα..εσεις μηπως ξερετε κατι ?μηπως μπορειτε να με βοηθησετε σε κατι??ευχαριστω πολυ..με ενδιαφερει πολυ αυτο το τμημα.και παλι ευχαριστω πολυ.to eimail moy ειναι [email protected]

Είναι μάλλον νωρίς για να ανακοινωθεί από τώρα η ύλη, αλλά λογικά δε θα έχει πολλές διάφορες με την περσινή.

Περσινή ύλη:

http://www.civil.upatras.gr/el/Tmima/Anouncements/entry/5e41650d-dcb0-47a4-b6ba-c77b3bd1d82c/?PageNo=0

Περσινό πρόγραμμα εξεταστικής:

http://www.civil.upatras.gr/el/Tmima/Anouncements/entry/39b126f2-c844-453f-9cdc-d516bc93de9b/?PageNo=0

Καλό διάβασμα & καλή επιτυχία.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.