Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Recommended Posts

Τίποτε από τα παραπάνω. Να φαίνονται μόνο τα όρια του Κτηματολογίου πριν και μετά την μεταβολή.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

(Μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα. Pavlos 33)

Πρώτη φορά μου βγάζει αυτό το μήνυμα ξαφνικά ενώ έχω κάνει πολλά ΚΗΔ. Ξέρετε πώς λύνεται αυτό το πρόβλημα;

Χωρίς τίτλο.jpg

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

436390542_.thumb.png.72052397cd8ce024d88fae680ffd3899.png

Καλημέρα. Έχει συμβεί σε κάποιο συνάδελφο;

Περνάει τον έλεγχο και στην υποβολή βγάζει αυτό.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, vasilisdk13 said:

(Μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα. Pavlos 33)

....... έχω κάνει πολλά ΚΗΔ.

 

Kαλημέρα έχεις και άλλη ειδικότητα (πχ τοπογράφος μηχανικός ή πολιτικός μηχανικός) και μπορείς να υπογράφεις τοπογραφικά διαγράμματα; (στο προφίλ σου δηλώνεις Μεταλλειολόγος μηχανικός)

 

@SIGIO μίκρυνε την ανάλυση στο pdf.  Το ανέφερε συνάδελφος χθες.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το μέγεθος χαρτιού σου είναι πολύ μεγάλο σε σχέση με το σχέδιο; Αν ναι κάνε το χειροκίνητα (φτιάξε ένα χαρτί δικό σου για το layout) ώστε να μην έχει πολύ μεγάλα περιθώρια.

Link to comment
Share on other sites

Το χαρτί είναι φτιαγμένο ακριβώς. Ίσως πρέπει να κάνω υποβολή νέου διαγράμματος και όχι αντικατάσταση των αρχείων.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, sdtopo said:

Τίποτε από τα παραπάνω. Να φαίνονται μόνο τα όρια του Κτηματολογίου πριν και μετά την μεταβολή.

Ευχαριστώ συνάδελφε.

Μήπως γνωρίζετε γιατί κατά την υποβολή ΔΓΜ συνένωσης, μου βγάζει αποτυχία λόγω του ότι ένα από τα δυο επίπεδα layers (area_a , area_d) δεν έχει περιεχόμενο? 

Πρόκειται για ΔΓΜ συνένωσης 2 όμορων οικοπέδων εντός σχεδίου και ιδίου ιδιοκτήτη όπου ούτε αφαιρείται ούτε προστίθεται επιφάνεια από γειτονικά ΚΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις επιλέξει ΔΓΜ διόρθωσης και το σύστημα ψάχνει τα area_a και area_d. Δίορθωσε στην πρώτη σελίδα του συστήματος σε ΔΓΜ πράξης.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.