Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Δωρεάν διάθεση Ευρωκωδίκων & Προσαρτημάτων τους


 
Georgios Anamateros

Recommended Posts

Συνάδελφε ευχαριστώ για την θετική ψήφο, ανταποδίδω.
Τώρα για την πόρωση που ανέφερες, να γνωρίζεις ότι η αυτό προδίδεται όταν σε προτάσεις βλέπεις εκφράσεις τύπου "αφεντικά". 

Tα υπόλοιπα τα προσπερνώ. Ο καθένας έχει τις απόψεις του και αυτό είναι το καλό σε μια δημοκρατία.

Καλημέρα συνάδελφοι.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Η γνώση πρέπει να μοιράζετε δωρεάν! γι'αυτό σας περιμένω να έρθετε να μου προσφέρετε δωρεάν τις γνώσεις σας, και εγώ στην συνέχεια να τις προσφέρω με το αζημίωτο στους πελάτες μου, τι όχι;

Τα πρότυπα πληρώνονται, και κάποιος πρέπει να τα πληρώσει και αυτός είναι ο χρήστης όχι το σύνολο της κοινωνίας.

Τα πρότυπα είναι ένα εργαλείο για τον κάθε μηχανικό, είτε είναι μελετητής είτε είναι κατασκευαστής. Δεν γνωρίζω για τους ευρωκώδικες, άλλα οι κώδικες που χρησιμοποιούνται στις μηχανολογικές κατασκευές σε παίρνουν από το χεράκι και σε οδηγούν σε ένα τελικό, καλό και αξιόπιστο αποτέλεσμα γλυτώνοντας σε από πολλές χαμένες εργατοώρες.

Edited by sito
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Εκλογές πλησιάζουν, μήπως κάποιο κόμμα έχει δεσμευτεί ότι θα μοιράζονται δωρεάν οι Ευρωκώδικες;

Για να το ψηφίσω.

Link to comment
Share on other sites

On 2/11/2023 at 2:13 AM, Γιώργος- said:

Εκλογές πλησιάζουν, μήπως κάποιο κόμμα έχει δεσμευτεί ότι θα μοιράζονται δωρεάν οι Ευρωκώδικες;

Για να το ψηφίσω.

Αυτό μου θυμίζει συγκεκριμένες παρατάξεις στη σχολή, με τη δωρεάν διανομή σημειώσεων. Προετοιμάζονται από νωρίς τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2023 at 6:09 ΜΜ, cien said:

Κοίτα μην βάλουν επί πληρωμή και τα ΦΕΚ σε λίγο...

Τα πληρώναμε παλιότερα. Στα μνημόνια νομίζω άλλαξε όταν καταργήθηκαν διάφορες πληρωμές τρίτων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.