Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εικόνες: Παίρνει σχήμα ο Medicane «Ξενοφών» και απειλεί


Engineer

Recommended Posts

Μέτρα ήταν σαν αυτό που έκλεισαν τα σχολεία στην Αθήνα σε μια χλιαρή φθινοπωρινή μέρα; Τρομολαγνεία στο φουλ από τα ΜΜΕ από όλους.. Ο αέρας έχει κόψει τελείως, θα δείτε που ότι γίνει θα είναι στη θάλασσα και μετά θα λένε τι πήγε στραβά και δεν ήρθε ο ζορμπας να χορέψει.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στην Κάρυστο έκλεισαν τα σχολεία Τετάρτη και Πέμπτη και καλά έκαναν γιατί είχε υπερβολικό αέρα που έφτασε τα 140 χιλιομ. /ώρα Χτες Παρασκευή  κανονικά μάθημα Τελικά δεν εκανε πολλές ζημιές και κατά περίεργο λόγο δεν είχε διακοπές της ΔΕΗ  όσο είχαμε δυνατό αέρα , ενώ χτες που έκοψε έκανε σημαντικές 

Link to comment
Share on other sites

Πίνω τη φρενταρα μου απολαμβάνοντας αυτήν την ποτιστική βροχή και ετοιμάζομαι για γήπεδο.. Ο μόνος κυκλώνας βρίσκεται μέσα στα κεφάλια τους.. Άραγε θα απολογηθεί κάποιος; Κάποιοι κάνανε τριήμερα τσαμπα και κάποιοι θέλησαν να δείξουν ότι μετά το φιάσκο του Ματιου είναι δήθεν έτοιμοι..

Link to comment
Share on other sites

Η Δούρου και καμιά δεκαριά ακόμα τουλάχιστον θα κάνουν παρεούλα στον κυρ-Εισαγγελέα σύντομα μπας και δώσουν πειστικές εξηγήσεις για τις παραλείψεις τους στην πλημμύρα της Μάνδρας.... Για το μάτι αργότερα ....

Άρα λογικό μου φαίνεται να φυσάνε και το γιαούρτι !!!

Link to comment
Share on other sites

Και το θέμα είναι ότι κάποιοι επιστήμονες της πλάκας ξεπούλησαν την επιστήμη τους στα κυβερνητικά τερτίπια να περάσουν την γραμμή.. Για τα κανάλια δεν συζητάω γελάει όλος ο ντουνιάς με την καταστροφή που ψάχνουν να βρουν. Απολαμβάνω μπαλίτσα με ένα απλό φουτερακι 

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

57 λεπτά πριν, ikaros13 said:

 Απολαμβάνω μπαλίτσα με ένα απλό φουτερακι 

φουτερακι με  βροχη, ρε μπραβο γαμπρο που καναμε 

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, terry said:

Αν δεν ακουγα τα ΜΜΕ, εγω σημερα μπορει να πηγαινα και θαλασσα....

κ ομως, καποιοι πηγαμε

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏκεανÏÏ, οÏÏανÏÏ, νεÏÏ, ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏÎµÏ ÎºÎ±Î¹ ÏÏÏη

Link to comment
Share on other sites

Στο τσακ ημουν να παω και γω..

Δεν βλεπω και τιποτα κυματα 11μ....

O καιρος ηταν για τους σερφαδες, εγω ειμαι kiter..

 

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

... είδε ο Ζορμπάς ότι στην Ελλάδα χορεύει ο .... συνονόματος του και ... δεν χόρεψε ... καθότι ο συνονόματος μπορεί και μόνος ... και μάλιστα με τις λιγότερες κινήσεις να κάνει μεγαλύτερες (και σε διάρκεια) "τυφωνιές" ... :roll:
 

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.