Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αεροφωτογραφίες Google Earth


George9555

Recommended Posts

Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος πως γίνεται να βρούμε παλιές αεροφωτογραφίες στο google earth οι οποίες υπήρχαν το προηγούμενο διάστημα αλλά τις έχουν διαγράψει , π.χ. στον Πύργο Ηλείας υπήρχαν αεροφωτογραφίες μέχρι και το 2003 ενώ τώρα απο το 2010 και μετά . Ευχαριστώ πολύ .

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις zoom out στην περιοχή ενδιαφέροντος, θα σου βγάλει και παλιότερης χρονολογίας, αλλά είναι πολύ κακής ανάλυσης.

Link to comment
Share on other sites

56 λεπτά πριν, ted78 said:

Αν κάνεις zoom out στην περιοχή ενδιαφέροντος, θα σου βγάλει και παλιότερης χρονολογίας, αλλά είναι πολύ κακής ανάλυσης.

Ναι το γνωριζω αυτο , αλλα το θέλω σαν αποδεικτικό για τα αυθαιρετα και πριν λίγο καιρό υπήρχε και δεν έχω κρατήσει αντίγραφο .

Link to comment
Share on other sites

Aστο φίλε..πονεμένη ιστορία.

Μου εχει συμβεί το ίδιο σε περιοχη που δραστηριοποιούμε.

Υπήρχε μια του 2003 που με βόλευε για το πριν του 2004 άπειρα η οποία όμως κατέβηκε.

Δε ξερω τι παίζει συγκεκριμένα, το ψαξα μεχρι και με παλιότερες εκδόσεις αλλά τζίφος...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αξίζει να δοκιμάσετε να στείλετε κάποιο mail ή να κάνετε κάποιο post στα forum βοήθειας, μήπως και μπορέσουν να σας εξυπηρετήσουν.

Τσεκάρετε το παρακάτω.

https://www.gearthblog.com/contact

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.