Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Περιοχές και αρμόδιες Πολεοδομίες


marilou

Recommended Posts

Στο χάρτη αυτό, του οποίου όλα τα στοιχεία των πολεοδομικών συμπληρώθηκαν από συναδέλφους μηχανικούς αυτού του forum, θα βρεις τη θέση της πολεοδομίας Κηφισιάς, το τηλέφωνο και στοιχεία για τις ώρες υποδοχής.

 

Από όσα γνωρίζω, σύντομα, θα τεθεί σε λειτουργία και νέος χάρτης του forum με περισσότερα στοιχεία, όχι μόνο των πολεοδομιών αλλά και άλλων δημόσιων υπηρεσιών.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στην εφαρμογή εύρεσης πολεοδομικών γραφείων η Παιανία εμφανίζεται να ανήκει στη χωρική αρμοδιότητα τόσο του Πολεοδομικού Γραφείου Μαρκόπουλου όσο και της Δ/νσης Πολεοδομίας Νομ. Ανατ. Αττικής Ν.Τ. στην Παλλήνη. Ξέρει μήπως κάποιος συνάδελφος που εντέλει ανήκει;

Στης Παιανίας την ποδιά σφάζονται παλληκάρια....

Link to comment
Share on other sites

Η Παιανία ανήκει στη χωρική αρμοδιότητα της Νομ. Ανατ. Αττικής-Νότιος Τομέας και υπάγεται, πολεοδομικά, στην Πολεοδομία Μαρκόπουλου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μπορείτε να μου πείτε που ανήκει πολεοδομικά το πέραμα?Στην θηβών ή στην Γρ.Λαμπράκη?

manem δες αυτό που γράφει ο Chilon (αν και με τον "Καλλικράτη" δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι).

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια τακτοποίηση Η/Υ στο Γαλάτσι. Το στέλεχος της Αδείας Οικοδομής γράφει πάνω αριστερά "Νομαρχία Αττικής / Πολεοδομία Αθηνών". Σημαίνει αυτό ότι δεν ανήκει στην Πολεοδομία Περισσού που είπατε παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.