Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Περιοχές και αρμόδιες Πολεοδομίες


marilou

Recommended Posts

  • 1 month later...

H Σουρωτή Θεσ/νίκης ανήκει στην Πολεοδομία Θέρμης;

Αν ναι και πάω Δευτέρα 4/8 για αναζήτηση φακέλου ΟΑ, λέτε να έχω κάποιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βρε παιδια τι γνώμη έχετε για υπηρεσία δομησης Ανδρου και τους υπαλλήλους. Έχω φάει μεγάλη ταλαιπωρία απο κάποια κυρία εκεί....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kαλημερα,

1.Ξερει κανεις ωραριο για πολεοδομια Μαρκοπουλου?

2.επισης φακελοι  αδειων που ειχαν εκδοθει στην Αγια Παρασκευη παλιοτερα,εχουν μεταφερθει εκει?

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

...

2.επισης φακελοι  αδειων που ειχαν εκδοθει στην Αγια Παρασκευη παλιοτερα,εχουν μεταφερθει εκει?

Το ότι έχουν μεταφερθεί όσοι είναι της περιοχής αρμοδιότητας του Μαρκοπούλου, ναι έχουν μεταφερθεί.

Ευτυχώς δεν ρώτησες αν είναι δεδομένο ότι θα τους βρεις όσους έχουν μεταφερθεί.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας.

 

Αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει για να επιβεβαιώσω...

Τα Γλυκά Νερά - Δήμου Παιανίας ανήκουν στην Υ.ΔΟΜ. Μαρκοπούλου Μεσογαίας?

 

Καλησπέρα, σύμφωνα και με το με ΑΔΑ: ΒΛ1ΠΩΞ9-ΤΒ0 πρακτικό, συστάθηκε υπηρεσία δόμησης Δήμου Παιανίας, η οποία πρέπει να εδρεύει Όθωνος 15 στα Γλυκά Νερά.

Θα το επιβεβαιώσω αύριο επί τόπου και, αν ισχύει κάτιο διαφορετικό, θα ενημερώσω. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σύμφωνα και με το με ΑΔΑ: ΒΛ1ΠΩΞ9-ΤΒ0 πρακτικό, συστάθηκε υπηρεσία δόμησης Δήμου Παιανίας, η οποία πρέπει να εδρεύει Όθωνος 15 στα Γλυκά Νερά.

Θα το επιβεβαιώσω αύριο επί τόπου και, αν ισχύει κάτιο διαφορετικό, θα ενημερώσω. 

 

Δεν συστάθηκε τελικά ποτέ η υπηρεσία, αρμόδια Πολεοδομία για την Παιανία η Μαρκοπούλου.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω ποτέ (μέχρι πριν λίγες μέρες) πάρε δώσε με την περιοχή, σου παραθέτω απόσπασμσ από το ανωτέρω πρακτικό: "η έδρα της Πολεοδομίας θα συσταθεί στην Δ.Ε. Γλυκών Νερών , και θα πάψει να υπάρχει το μοναδικό φαινόμενο σε όλη την Ελλάδα ότι οι μισοί δημότες εξυπηρετούνται σε μία πολεοδομία (Μαρκόπουλο) και οι άλλοι μισοί σε άλλη πολεοδομία (Παλλήνης)".
Εγώ που ενδιαφερόμουν για όρους δόμησης σε σημείο της Παιανίας, εξυπηρετήθηκα από το Τοπογραφικό στο Μαρκόπουλο.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.