Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Περιοχές και αρμόδιες Πολεοδομίες


marilou

Recommended Posts

νομίζω πως πλέον είναι η Χαλκηδόνα

πάρε τους ένα τηλ

 

πάντως το αρχειο δεν νομίζω να έχει μεταφερθεί ακόμη

 

Μήπως μπορεί κάποιος να καταθέσει φάκελο και στον περισσό? Αφού ακόμα δεν έχει μεταφερθεί το αρχείο???

(Για περίπτωση σπιτιού με Η/Χ στη Νέα Φιλαδέλφεια αναφέρομαι)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα σε ερώτηση σε υπάλληλο στον Περισσό μου είπαν πως δέχονται από Νέα Φιλαδέλφεια για τακτοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω καταθέσει στο Περισσό για Η.Χ. Νέας Φιλαδέλφειας εδώ και 22 μέρες, απλά ακόμα να περάσουμε πληρότητα και το πρόστιμο σε κανα μήνα +

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Συνάδελφοι, γνωρίζετε μήπως την ακριβή διεύθυνση της Πολεοδομίας Καπανδριτίου, για ταχυδρομική αποστολή τακτοποίησης Η/Χ;

Link to comment
Share on other sites

Με βάση τα στοιχεία του "Χάρτη Τεχνικών Υπηρεσιών" (άμεσο link στο επάνω δεξί μέρος κάθε σελίδας του forum), ονομάζεται, πλέον, Πολεοδομία Ωρωπού και η διεύθυνση είναι:

 

Πλατεία Δημαρχείου Καπανδρίτι.

Link to comment
Share on other sites

@ΜΑΚΑΡ: Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

 

@Διαχειριστές φόρουμ: Αν μπορείτε, να εισάγετε και τους ταχυδρομικούς κώδικες των υπηρεσιών.

 

Υ.Γ.: Με την ευκαιρία, είναι Τ.Κ. 190 14

Link to comment
Share on other sites

@Διαχειριστές φόρουμ: Αν μπορείτε, να εισάγετε και τους ταχυδρομικούς κώδικες των υπηρεσιών.

 

 

Ως διαχειριστής του "Χάρτη Τεχνικών Υπηρεσιών", ενημερώνω ότι δεν είχε προστεθεί αυτή η πληροφορία γιατί σπάνια έως ποτέ τη χρειαζόταν ο μηχανικός, αλλά, εάν κριθεί απαραίτητη, θα προστεθεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.