Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

e-άδειες: Αναζήτηση αδειών


Recommended Posts

Αυτά λέει η ΚΥΑ,

εκδίδεται η άδεια από τον εξουσιοδοτημένο μηχανικό της αρμόδιας υπηρεσίας λαμβάνοντας μοναδιαίο αριθμό από το πληροφοριακό σύστημα και αναρτάται στο Πρόγραμμα ΔΙΑΥΓΕΙΑ. Στη συνέχεια αναρτάται στον καθορισμένο από το ΥΠΕΝ διαδικτυακό τόπο, στον οποίο παρέχεται ελεύθερη πρόσβαση στους πολίτες στα στοιχεία του εντύπου της οικοδομικής άδειας, καθώς και του τοπογραφικού διαγράμματος και του διαγράμματος κάλυψης αυτής.

αλλά παρόλο που μου είπαν ότι εκδόθηκαν ηλεκτρονικές άδειες όσο και αν προσπάθησα άδεια δεν βρήκα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια ΕΕΜΚ που εξέδωσα πρόσφατα αναγράφει στο επάνω μέρος :

ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑΣ


https://apps.tee.gr/adeiapublic/faces/searchDocFile

 

Ωστόσο χωρίς τον ηλεκτρονικό κωδικό της άδειας δεν εμφανίζει κανένα αποτέλεσμα.

Edited by yian
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Συνάδελφοι καλησπέρα

Η Σελίδα αναζήτησης αδιεών λειτουργεί; Γιατί εγω δεν μπορω να κατεβάσω καμία άδεια;   Βάζω όλα τα στοιχεία και … No data to display

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα

Η Σελίδα αναζήτησης αδειών λειτουργεί; Γιατί εγω δεν μπορω να κατεβάσω καμία άδεια;   Βάζω όλα τα στοιχεία και … No data to display

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, θανος_ said:

Συνάδελφοι καλησπέρα

Η Σελίδα αναζήτησης αδειών λειτουργεί; Γιατί εγω δεν μπορω να κατεβάσω καμία άδεια;   Βάζω όλα τα στοιχεία και … No data to display

 

 

Λειτουργεί κανονικά. Δίνεις Δήμο, εύρος ημερομηνιών και captcha

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

https://apps.tee.gr/adeiapublic/faces

Καλησπέρα,

Έχωντας το έντυπο της πράξης (e-αδειες) όπου αναφέρεται εκτός απο το Α/Α Πράξης και Αίτησης και το Ηλ.Κλείδί αίτησης, προσπαθώ με αυτό να αναζητήσω το έντυπο της αίτησης όπου περιλαμβάνονται μεταξύ των άλλων τα ηλ.κλειδιά για κάθε αρχείο που έχει γίνει upload στην άδεια.Ψάχνω στο παραπάνω link αλλά δεν καταφερα να το βρώ. Δεν είναι προσβάσιμο αυτό το αρχείο? Ο ιδιοκτήτης δεν το έχει στη διάθεση του.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.