Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εξοικονομω-αδεια μικρής κλίμακας για αυτονομία θέρμανσης.αντλια θερμοτητας


Jeremy

Recommended Posts

Καλησπέρα!!θα ήθελα την βοήθεια σας σε δύο θέματα που με απασχολούν στα πλαίσια του προγράμματος εξοικονομω.1ον θα τοποθετήσω αντλία θερμότητας στο διαμέρισμα μου και ήθελα να ρωτήσω αν χρειάζεται άδεια μικρής κλίμακας αυτονομίας μιας και θα τοποθετηθεί στην ταράτσα το μηχάνημα στην οποία έχουν χρήση και άλλοι ιδιοκτήτες(έχω τις συνενεσεις τους σε περίπτωση ανάγκης έκδοσης).2ον για την έκδοση της παραπάνω άδειας απαιτείται προσκομιση μηχανολογικής μελετης.ευχαριστω πολυ

Edited by Jeremy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 2/11/2018 at 2:34 ΜΜ, Jeremy said:

Καλησπέρα!!θα ήθελα την βοήθεια σας σε δύο θέματα που με απασχολούν στα πλαίσια του προγράμματος εξοικονομω.1ον θα τοποθετήσω αντλία θερμότητας στο διαμέρισμα μου και ήθελα να ρωτήσω αν χρειάζεται άδεια μικρής κλίμακας αυτονομίας μιας και θα τοποθετηθεί στην ταράτσα το μηχάνημα στην οποία έχουν χρήση και άλλοι ιδιοκτήτες(έχω τις συνενεσεις τους σε περίπτωση ανάγκης έκδοσης).2ον για την έκδοση της παραπάνω άδειας απαιτείται προσκομιση μηχανολογικής μελετης.ευχαριστω πολυ

Καλησπέρα σας ,μήπως φίλε μου βρήκες απαντήσεις στο θεμα σου ???

Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2018 at 10:19 ΜΜ, stratosvas said:

Καλησπέρα σας ,μήπως φίλε μου βρήκες απαντήσεις στο θεμα σου ???

Καλησπέρα!!Δεν μου απάντησε κάποιος από το φόρουμ προφανώς όπως επίσης ο προμηθευτής με την μηχανικό που έχει αναλάβει το έργο δεν μου έχουν δώσει σαφή απαντηση γι'αυτό το λόγο πήρα στο help desk του εξοικονομώ να ρωτήσω και μου απάντησαν πως ΝΑΙ θέλει άδεια μικρής κλίμακας.εγω δεν θα το ρισκάρω και θα βγάλω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.