Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Χάραξη σκάλας


gekozy

Recommended Posts

Εχω ένα προγραμματάκι θα πάθεις πλάκα αν είναι στείλε μου με πμ το email σου να στο στείλω θα εκπλαγης με το απαοτέλεσμα και για όποιον άλλον ενδιαφέρεται ας στείλη το email του να του το στείλω.

 

Στείλε μου σε παρακαλώ το πρόγραμμα

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι απαιτείται σύντομα η διαβεβαίωση του mastorakos (αρκεί αφού δεν ανεβαίνει στο forum να το ελέγξουμε) ότι το εν λόγω πρόγραμμα είναι δικό του ή freeware.

 

Αλλιώς πρέπει να πέσει σβήσιμο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω ένα προγραμματάκι θα πάθεις πλάκα αν είναι στείλε μου με πμ το email σου να στο στείλω θα εκπλαγης με το απαοτέλεσμα και για όποιον άλλον ενδιαφέρεται ας στείλη το email του να του το στείλω.

 

καλημερα

αν εχεις την καλοσύνη στείλε μου αυτό το προγραμμα ΣΤΟ mail

[email protected]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Αν σου ειναι εύκολο στείλε μου το σκαλοπρόγραμμα στο e-mail : [email protected]

 

Ευχαριστώ

 

Καλή Ανάσταση

------------

trial είναι ετσι γραφει τουλαχιστον οπότε μην ανυσηχειτε

 

Αν σου ειναι εύκολο mastorakos στείλε μου το σκαλοπρόγραμμα στο e-mail : [email protected]

 

Ευχαριστώ

 

Καλή Ανάσταση

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όσοι επιθυμούν το πρόγραμμα να το ζητούν μέσω Προσωπικού Μηνύματος.

 

Εννοείται ότι η δημόσια ανάρτηση διευθύνσεων mail δεν είναι ιδιαίτερα ασφαλής κίνηση και την ευθύνη αναλαμβάνει το εκάστοτε μέλος.

edit: και για να μην αρχίσουμε τις κάρτες το παραπάνω δεν είναι απλή παράκληση που επαφίεται στην ευγένεια των μελών! Οι επόμενες δημοσιεύσεις επί του θέματος και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Οι σκάλες είναι το μόνο πράγμα που συνεχίζω να το υπολογίζω χειροκίνητα, τιμής ένεκεν στα μαθήματα σχεδίου της σχολής. Πέντε απλά βηματάκια είναι ρε συνάδελφοι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.