Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ποιος ειναι ο τομεας απασχολησης σας


nikos_xan

Recommended Posts

Καλησπερα μιας και ειμαι στο ξεκινημα ετσι για να παιρνω ιδεες θα ηθελα να ρωτησω εσεις σαν Μηχανολογοι Μηχανικοι σε ποιον τομεα απασχολειστε αν επιτρεπεται φυσικα?

Εχω αποφασισει να ασχοληθω με μελετες θερμανσης-κλιματισμου αλλα θα ηθελα να δω τι κανουν και οι αλλοι.

Επισης πανω σε αυτο ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα οποιος μπορει να με βοηθησει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή συνάδελφε.

Αυτό το οποίο μπορείς να κάνεις είναι να δεις μέσω αγγελιών, στην πόλη  που κατοικείς και στη ευρύτερη περιοχή, πάνω σε ποιο τομέα ζητούνται μηχανικοί, π.χ. μελέτες, συντήρηση, εργοτάξιο, κλπ. Δηλαδή σε ποιο αντικείμενο υπάρχει ζήτηση Μηχανολόγων.

Το αντικείμενο στο οποίο απασχολείται κάποιος δεν νομίζω ότι μπορεί να σε κατευθύνει σωστά. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ συναδελφε και σε ευχαριστω για την απαντηση σου.Εχω δει διαφορες αγγελιες εχω βγαλει καποια συμπερασματα αλλα ηθελα να δω ποιοι τομεις δεν απαιτουν ισως τοση μεγαλη εμπειρια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.