Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Χωρίς προκαταβολη.


Recommended Posts

Παιδιά έκανα πατάτα και πατησα να παει απο το βημα 6 (εισαγωγη προμηθευτων) στο 7 Χωρις να προσθεσω προμηθευτες και προκαταβολες.
Μηπως ξερει κανει τι μπορω να κανω για να το αναιρέσω;
Εστειλα e-mail αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση και την Δευτερα 10-12-18 ληγει η προθεσμια για προμηθευτες. Ξερει κανες κατι ; καποια ιδεα;;

Link to comment
Share on other sites

Τροποποίηση στοιχείων προμηθευτών/προκαταβολών.

καρτέλα παραστατικά-->καταχώρηση δαπανών--> αλλαγή προμηθευτών

Edited by qwert
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, salaxanas said:

Μηπως ξερει κανει τι μπορω να κανω για να το αναιρέσω;

Σε λίγες μέρες θα επανέρθει μόνο του στην πρότερη κατάσταση "07. Αίτηση σε υλοποίηση παρεμβάσεων". Δεν θα ειδοποιήσουν με μήνυμα όταν θα γίνει αυτή η αλλαγή, οπότε θα πρέπει να ρίχνεις εσύ ματιές που και που.

Τότε θα κάνεις αλλαγή προμηθευτών και θα την ξαναστείλεις σωστά για προκαταβολές.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει προμηθευτες, και στον αλουμινα τον αβαλα να παρει ολη την προκαταβολη οπως και εγινε. Το κακο ότι στους προμηθευτες εβαλα και το δικο μου αφμ ως συμβουλου.

1.πειραζει?

2.μπορω να το βγαλω ή θα εχω προβλημα με την προκαταβολη που εχει δωθει?

3. sos οταν αλλαζεις προμηθευτη και σε κάποιον που δεν τον αλλάζεις εχεις δωσει προκαταβολή , εκεινη την ώρα διαγραφονται ΟΛΟΙ οι προμηθευτες και πας απο την αρχη ή μπορεις να διαγραψεις μονο οποιον θες? 

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.