Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέο γραφείο αρχιτέκτονα


giannisp

Recommended Posts

Βρε ckiriako δε φτιάχνουν όλοι ωραία τυροπιτάκια :)

Πάντως όταν λέμε catering Μπορείς και με 100€ να σου κάνουν πολύ καλή δουλειά. Εξαρτάται βέβαια από τα άτομα που θα καλέσεις.

Αν όμως θες και ποτά, τραπέζια, σερβιτότους, DJ και... φωτομοντέλα, τότε το κόστος ανεβαίνει όσο θες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 31
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εννοειτε ρε παιδια τωρα που αρχιζουμε και γνωριζομαστε :P τωρα το μονο που μας λειπει ειναι τα φωτομοντελα,χα χα.

 

Υ.Γ. ειμαστε εκτος τοπικ μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα πω μια ιδέα που τριγυρίζει καιρό στο κεφάλι μου που ίσως είναι εκτός θέματος, αλλά σκέφτομαι να γινόταν στο μέλλον μια συνάντηση όλων των μελών του φόρουμ να γνωριζόμασταν να ανταλλάσσαμε απόψεις και όλα τα καλά. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι είμαστε απο όλη την Ελλάδα!

Link to comment
Share on other sites

γενικα σημερα οπως και στο ελευθερο επαγγελμα παιζει πολυ ρολο η επιφανεια,η εξωτερικη εικονα,το φαινεσθαι...

 

τι εννοω?

 

υπαρχει μεγαλη επιρροη στον υποψηφιο πελατη απο τη διακοσμηση και το στησιμο του γραφειου.

δωσε λοιπον βαση στον χωρο σου και μεριμνησε για περιποιημενες καρτες,πινακιδα.

 

τωρα που ειναιαρχη μπορεις να βαλεις και μια ομορφη μικρη διαφημιση σε τοπικη εφημεριδα(αν εισαι απο επαρχια).

 

αυτα απο εμενα.

 

καλη αρχη,καλα μυαλα και υπομονη.το κεφαλι ψηλα παντα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω sundance για τις συμβουλες σου δεν ειμαι απο επαρχεια οποτε ειναι πιο δυσκολα.παντως η διαφημιση ειναι το πιο σημαντικο θεμα τελικα για την αναπτυξη του γραφειου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κατ'αρχάς θέλω να ζητήσω συγνώμη αν έχει συζητηθεί κάτι αντίστοιχο στο παρελθόν αλλά από μια πρόχειρη έρευνα που έκανα δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Θα ήθελα να ρωτήσω τι πρέπει να γνωρίζω για τη δημιουργία ενός καινούργιου γραφείου που θα ασχολείται με την έκδοση οικοδομικών αδειών και την επίβλεψη (κόστος, διαδικασίες, κτλ.)

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.