Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρεμιέρα για το e- Κτηματολόγιο - Βήμα- βήμα η υποβολή της δήλωσης


Engineer

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@nik καλημέρα,

Οφείλεται στην ΑΑΔΕ, σε αυτό τον λόγο

Όλες οι υπηρεσίες του δημοσίου (π.χ. ΕΦΚΑ, ΕΤΕΑΕΠ, ΑΤΛΑΣ, κλπ) και το Κτηματολόγιο, που χρησιμοποιούν ως ταυτοποίηση κωδικούς taxis δεν λειτουργούν στο χρονικό αυτό διάστημα.

2.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε οικοπεδο χωρις συσταση αποθήκη ισογεια εφαπτομενη σε ισογεια κατοικία που δεν επικοινωνουν εσωτερικα, δηλ με διαφορετικες εισοδους αναγραφονται σε 2 σειρες ή σε μια σε συνολικό εμβαδον;

Link to comment
Share on other sites

Δες παρακάτω

https://www.ktimatologio.net/wp-content/uploads/2019/01/ODHGIA_SYMPL.pdf

στην σελίδα 5, στο "2. ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΤΙΡΙΩΝ", "ΠΕΔΙΟ Β2 - ΚΤΙΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΣΤΑΣΗ",  "Β.2 ΑΠΛΑ ΓΕΩΤΕΜΑΧΙΑ – ΚΤΙΡΙΑ (Β.2)", το "Παράδειγμα 2ο : 2 ανεξάρτητα ισόγεια κτίσματα εντός γεωτεμαχίου" 

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου έτυχε το κουφό...

Έκανα δήλωση, πλήρωσα, τα έκανα όλα σωστά, μου ήρθε εμαιλ ότι πλήρωσα, βγήκε η εκτύπωση επιτυχούς υποβολής δήλωσης, την ανοίγω και είναι ένα pdf χωρίς αριθμό πρωτοκόλλου, κωδικό ιδιοκτησίας και στοιχεία ιδιοκτήτη!! Δηλαδή είναι η φόρμα του εγγράφου αλλά με κενά στοιχεία!! Τι μπορεί να συνέβη ?? Ξαναμπάινω το ξανακατεβάζω και το πρόβλημα παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά πριν, nik said:

Μου έτυχε το κουφό...

Έκανα δήλωση, πλήρωσα, τα έκανα όλα σωστά, μου ήρθε εμαιλ ότι πλήρωσα, βγήκε η εκτύπωση επιτυχούς υποβολής δήλωσης, την ανοίγω και είναι ένα pdf χωρίς αριθμό πρωτοκόλλου, κωδικό ιδιοκτησίας και στοιχεία ιδιοκτήτη!! Δηλαδή είναι η φόρμα του εγγράφου αλλά με κενά στοιχεία!! Τι μπορεί να συνέβη ?? Ξαναμπάινω το ξανακατεβάζω και το πρόβλημα παραμένει.

 

51 λεπτά πριν, nik said:

Μου έτυχε το κουφό...

Έκανα δήλωση, πλήρωσα, τα έκανα όλα σωστά, μου ήρθε εμαιλ ότι πλήρωσα, βγήκε η εκτύπωση επιτυχούς υποβολής δήλωσης, την ανοίγω και είναι ένα pdf χωρίς αριθμό πρωτοκόλλου, κωδικό ιδιοκτησίας και στοιχεία ιδιοκτήτη!! Δηλαδή είναι η φόρμα του εγγράφου αλλά με κενά στοιχεία!! Τι μπορεί να συνέβη ?? Ξαναμπάινω το ξανακατεβάζω και το πρόβλημα παραμένει.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nik said:

Μου έτυχε το κουφό...

Υποθέτω ότι, όλα έγιναν ηλεκτρονικά...... Να κάνεις υπομονή για 1-2 μέρες.... Να στείλεις email άμεσα σε "δαύτους".... Να μην ανησυχείς. Θα διορθωθεί!

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.