Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρεμιέρα για το e- Κτηματολόγιο - Βήμα- βήμα η υποβολή της δήλωσης


Engineer

Recommended Posts

Μάλλον είναι γενικό το πρόβλημα, 3 δηλώσεις εχθές μου βγήκαν ακριβώς έτσι, έστειλα mail και περιμένω απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ νόμιζα ήταν μόνο χτεσινό και ξανάκανα δήλωση σήμερα και το ξανάπαθα...!

Πρέπει να βρεις τον ανάδοχο της κάθε περιοχής και να στείλεις μειλ με τα στοιχεία της δήλωσης και περιμένεις να δεις τι θα κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Στην προαναρτηση του Δ. Αθηναίων εμφανίζεται γκριζαρισμένη καταχώρηση με ένδειξη "εκκρεμης οφειλή". Γνωρίζει κανείς πού θα μπορούσε κάποιος να ανατρέξει σχετικά με αυτήν; Πρέπει να πάει Γαλάτσι; Έχω την εντύπωση ότι και στη Βάσσου (στο κάθετο στη Σούτσου στενακι) που είναι το Κτηματολογικό Γραφείο μπορεί να βγάλει άκρη. Σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο; 

Edited by Directionless
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα με τα στοιχεία στο αποδεικτικό υποβολής, έστειλα e-mail στο [email protected] και το έλυσαν την επόμενη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει και σε άλλους να θέλουν να δηλώσουν ένα οικόπεδο ως "αστικός αδόμητος χώρος" και να μην υπάρχει αυτή η επιλογή στο drop down; Τι να επιλέξω αντί αυτού; "Ακάλυπτη έκταση" ή "Άλλος χώρος";

Link to comment
Share on other sites

στα εκτός συνήθως επιλέγουμε ακάλυπτη έκταση ή καλλιέργεια. Στα εντός αστικός αδόμητος χώρος. Υπάρχει αυτή η επιλογή. 4η από το πάνω μέρος του πτυσσόμενου καταλόγου.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως ξέρω οτι πρέπει να επιλέξω "αστικός αδόμητος χώρος" επειδή το γεωτεμάχιο βρίσκεται εντός σχεδίου, αλλά στο drop down δεν υπάρχει καθόλου αυτή η επιλογή. Είναι κάποιο bug ή επίτηδες έχουν αφαιρέσει αυτή την επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.