Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εισφορές πρόνοιας ΕΤΕΑΕΠ (αλλαγές από 1.1.19)


dimtheod

Recommended Posts

Καλησπέρα!Και τον προηγούμενο μήνα το ίδιο μήνυμα είχαμε για μερικές μέρες και μετά τσουπ! ένα πρωί εμφανίστηκαν οι εισφορές Απριλίου!Τώρα λίγη υπομονή με το μηνυματάκι και αύριο μεθαύριο θα βγουν εισφορές 5/20!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δίνω ένα ελαφρυντικό στον προγραμματιστή τους. Δεν μπορεί να παίζει με την εφαρμογή μέχρι να είναι τέλεια και εδώ του τα άλλαξαν αιφνίδια. Το παραμικρό λάθος σημαίνει πάρα πολλά λεφτά σε μαζικό επίπεδο σε λάθος λογαριασμούς.

Link to comment
Share on other sites

Προχωράει... Βγήκε η ημερομηνία για τα αναδρομικά (10 Ιουλίου) που πάντα ισχύει και για τις τρέχουσες εισφορές. Αναμένουμε το ποσό εισφοράς του 5ου/2020 !

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο

Ο κεντρικός υπολογιστής eteaep.gov.gr απέρριψε τη σύνδεση.

 

Και εσείς το ίδιο αντιμετωπίζετε? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Bill22 said:

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο

Ο κεντρικός υπολογιστής eteaep.gov.gr απέρριψε τη σύνδεση.

 

Και εσείς το ίδιο αντιμετωπίζετε? 

Αυτό σου δουλεύει; https://www.idika.org.gr/EteaepServices/Account/GsisOAuth2Authenticate.aspx

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, andreas-p said:

Σε ευχαριστώ πολυ. Δουλεύει.

Edited by Bill22
Link to comment
Share on other sites

Τις βλέπω και εγώ τις νέες εισφορές, με 2 ποσά. Αλλά αν πάω να δω στις οφειλές, μου δείχνει ότι εκκρεμεί ένα ποσό οφειλής από τον προηγούμενο μήνα, παρότι πλήρωσα ακριβώς ότι έλεγαν τα ειδοποιητήρια (με τα μειωμένα ποσά). Είναι και σε εσάς το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το ΕΤΕΑΕΠ πρέπει να χει βγεί off το τελευταίο διάστημα. Εχω πληρώσει τις 2 αναδρομικές απο Τρίτη και έως σημερα δεν έχει ενημερωθεί

η πληρωμή στις καταβολές...

Link to comment
Share on other sites

Kαι σε μένα. Τα 17 ευρώ μάλλον τα πήρε για κανονική πληρωμή τον Μάιο (68 αντί 51) . Τώρα, μου εμφανίζει ότι χρωστάω 17 ευρώ για την 15Η ΔΟΣΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗΣ 2018.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.