Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εισφορές πρόνοιας ΕΤΕΑΕΠ (αλλαγές από 1.1.19)


dimtheod

Recommended Posts

Εμένα μου βγάζει 15η δόση 2017 (12.51€), 15η δόση 2018 (21,49€). Αυτά μαζί είναι 34 € , όση δηλαδή η έκπτωση για 2 μήνες, με βάση το προηγούμενό μου ειδοποιητήριο.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, s2117 said:

Εμένα μου βγάζει 15η δόση 2017 (12.51€), 15η δόση 2018 (21,49€). Αυτά μαζί είναι 34 € , όση δηλαδή η έκπτωση για 2 μήνες, με βάση το προηγούμενό μου ειδοποιητήριο.

 

11 λεπτά πριν, curzondax said:

Αν βλέπεις λιγότερα, μάλλον τους έδωσες περισσότερα πριν.

Τους είχα δώσει 3 λεπτά συν και μία ήταν τώρα 21,46.

Όχι, στις οφειλές μου τα δείχνει αυτά (μαζί με τα καινούρια εννοείται). Ότι τους τα χρωστάω δηλαδή. Κοινώς ότι δε μου έβαλαν την έκπτωση όπως αυτή φαινόταν στο ειδοποιητήριο Απριλίου, παρότι πλήρωσα εμπρόθεσμα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, s2117 said:

 

Όχι, στις οφειλές μου τα δείχνει αυτά (μαζί με τα καινούρια εννοείται). Ότι τους τα χρωστάω δηλαδή. Κοινώς ότι δε μου έβαλαν την έκπτωση όπως αυτή φαινόταν στο ειδοποιητήριο Απριλίου, παρότι πλήρωσα εμπρόθεσμα.

Το ίδιο και σεμένα...

Η έκπτωση του ειδοποιητήριου του Απριλίου (51 ευρω) δεν έχει υπολογιστεί στις πληρωμές των αναδρομικών και φαίνεται ότι χρωστάω 51 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2020 at 11:29 ΠΜ, laxanos said:

Γενικά το ΕΤΕΑΕΠ πρέπει να χει βγεί off το τελευταίο διάστημα. Εχω πληρώσει τις 2 αναδρομικές απο Τρίτη και έως σημερα δεν έχει ενημερωθεί

η πληρωμή στις καταβολές...

Επανέρχομαι. Ακόμη δεν έχει ενημερωθεί η πληρωμή των αναδρομικών απο 30/06. Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο αυτό? Πιο πολύ με τρώει γιατι φοβάμαι
μη τραβήξει οτι να ναι αν βάλω σήμερα το ποσό του 05/2020 με έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, laxanos said:

Επανέρχομαι. Ακόμη δεν έχει ενημερωθεί η πληρωμή των αναδρομικών απο 30/06. Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο αυτό? Πιο πολύ με τρώει γιατι φοβάμαι
μη τραβήξει οτι να ναι αν βάλω σήμερα το ποσό του 05/2020 με έκπτωση.

Εφόσον όλα ήταν πληρωμένα κανονικά μέχρι τότε,η πληρωμή αναδρομικών που προηγήθηκε θα πάει στα αναδρομικά.Η πληρωμή 5/2020 που θα ακολουθήσει θα πάει στην 5/2020.😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, laxanos said:

Επανέρχομαι. Ακόμη δεν έχει ενημερωθεί η πληρωμή των αναδρομικών απο 30/06. Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο αυτό?

Με ημερομηνία 26/6, σε εμένα φαίνονται οι πληρωμές (καταβολές) των αναδρομικών 2017 και 2018. Αλλά η καταβολή των εισφορών για τον 5/2020 (έγινε 2/7) δε φαίνεται. Να δούμε αν θα είναι αυτός ο μήνας ή ο επόμενος που θα βγαίνει ένα ειδοποιητήριο για όλα. Εκτιμώ πως θα (ξανα)αλλάξει και ο κωδικός πληρωμής, οπότε προσωπικά δεν σκοπεύω να πληρώσω τίποτα χωρίς να υπάρχει ειδοποιητήριο.

 

Edited by gelastos
Link to comment
Share on other sites

Πάλης ξεκίνημα νέοι αγώνες, ήτοι επιλογή ασφαλιστικής κατηγορίας

https://www.taxheaven.gr/circulars/33687/egkyklios-efka-30-2020

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.