Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΚΑΕ Εισφορών για έκδοση Οικοδομικής Αδείας


Recommended Posts

Καλημέρα συνάδελφοι. Πήγα στην ΔΟΥ Ν. Μουδανιών να πληρώσω κρατήσεις για οικοδομική Άδεια. Είχα έντυπο με προηγούμενους ΚΑΕ επάνω. Μου είπαν οτι από 01/01/2019 άλλαξαν και δεν μου τους διόρθωσαν. Είπαν να πάω να ρωτήσω να τους βρω. Ξέρει κανείς πως τους βρίσκουμε; Ευχαριστώ.

Edited by Martha Terzopoyloy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Αυτό με τους ΚΑΕ είναι πραγματικά απαράδεκτο. Λες και είναι κάποιο μυστικό του κράτους γαμώ το κερατο μου και τη γραφειοκρατεία μου μέσα!!! Δεν υπάρχουν πουθενά!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΔΙΚΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΕΣΟΔΩΝ 2019.pdf

On 1/3/2019 at 6:35 ΠΜ, Martha Terzopoyloy said:

Καλημέρα συνάδελφοι. Πήγα στην ΔΟΥ Ν. Μουδανιών να πληρώσω κρατήσεις για οικοδομική Άδεια. Είχα έντυπο με προηγούμενους ΚΑΕ επάνω. Μου είπαν οτι από 01/01/2019 άλλαξαν και δεν μου τους διόρθωσαν. Είπαν να πάω να ρωτήσω να τους βρω. Ξέρει κανείς πως τους βρίσκουμε; Ευχαριστώ.

πρώτη φορά ακούω για ΚΑΕ συνήθως πληρώνω σε όποια ΔΟΥ σημειώματα για άδεια ασχέτως που εκδίδεται χωρίς πρόβλημα. Παρόλα αυτά επισυνάπτω ΦΕΚ που βρήκα

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Allobar said:

Αυτό με τους ΚΑΕ είναι πραγματικά απαράδεκτο. Λες και είναι κάποιο μυστικό του κράτους γαμώ το κερατο μου και τη γραφειοκρατεία μου μέσα!!! Δεν υπάρχουν πουθενά!!

πρώτη φορά ακούω για ΚΑΕ συνήθως πληρώνω σε όποια ΔΟΥ σημειώματα για άδεια ασχέτως που εκδίδεται χωρίς πρόβλημα. Παρόλα αυτά επισυνάπτω ΦΕΚ που βρήκαΚΩΔΙΚΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΕΣΟΔΩΝ 2019.pdf

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.