Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αναρτήθηκαν τα ειδοποιητήρια εισφορών μη μισθωτών επικουρικού και εφάπαξ στο ΕΤΕΑΕΠ


georgegaleos

Recommended Posts

ξερει κανεις ποτε θα γινει η εκκαθάριση των οφειλών στο ΕΤΕΑΠ όσων ειναι ή ηταν για ενα διαστημα μισθωτοι και παραλληλα ελ επαγγελματιες ;; υπαρχει κανενα email να απευθυνθω ... γιατι νιωθω οτι αυτο θα μου χαλασει την ρυθμισει 120 που θελω να κανω .. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 402
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

υπαρχει δυνατοτητα να μην μπουν οι οφειλες του ετεαπ μεσα στην ρυθμιση των 120 δοσεων ;;; δεν εχω προχωρήσει την αιτηση και δεν ξερω τι εχει ποιο κατω η πλατφορμα ... 

 

Edited by george68
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2019 at 2:21 ΜΜ, betonik said:

Συνάδελφοι καλησπέρα, στις οφειλές ΕΤΕΑΕΠ εχω από φορέα ΕΤΕΑΕΠ, 1.οφειλές δόσεων εκκαθάρισης 2017,οι οποίες προφανώς περιλαμβάνουν και το 2018, γιατί ειναι σε 72 δόσεις (36+36) και οφειλές ΕΤΕΑΕΠ, 2.με φορέα προέλευσης ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ-ΕΠΙΚ+ΕΦΑΠ, οπου στους μήνες οφειλής αναγράφεται ΕΦΑΠ25,ΠΕΦΑ43 ,τι σημαίνει αυτό?

εχω και εγω το ιδιο θεμα με εσενα αλλα εμενα λεει ΕΦΑΠ 53 και ΕΠΙΚ 51 ... Το αστειο ειναι οτι τοσο καιρο εβλεπα στο εφκα οτι χρωσταω 16000(μεχρο το 2016) που εχουν παει στο ΚΕΑΟ και τα οποια τα εβλεπαν και στην εφορια , και νομιζα οτι ειναι μονο αυτα ... αλλα τωρα βλεπω οτι τα προηγουμενα του επικουρικου και του εφαπαξ ειχαν καπου χαθει και δεν τα εβλεπα πουθενα ( ειναι περιπου 6000 ) με αυτους τους δυο κωδικους ..... και αναρωτιεμαι ... ενω στην αρχη αυτα που ειχαν παει στο κεαο ηταν οντως 22000 και το ειχα αναφερει και εδω οτι ξαφνικα εφυγαν απο το κεαο απο το χρεος μου 6000 , γιατι εφυγαν ;;;; μηπως τα χρεοι προς το ΕΤΕΑΕΠ τελικα δεν πανε ποτε στο κεαο και εχουν καποια μορφη προερετικης ασφαλειας και μας δουλευουν ;;;; γιατι ενω στην αρχη πηγαν μετα τα πηραν και τα εξαφανησαν ... και τωρα μπαινω στο ΕΤΕΑΕΠ και ουτε εκει φαίνονται παρα μονο στην αιτηση για την ρυθμηση .... απορια απλώς ...

Edited by george68
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχει επικοινωνήσει κάποιος συνάδελφος με το ΕΤΕΑΕΠ μέσω email;

To email [email protected] που μου έδωσαν αμέσως, χωρίς να με ρωτήσουν καν τι θέλω, οι υπάλληλοι του γραφείου επί της Φιλελλήνων δεν ανταποκρίνεται.

Η δε φόρμα επικοινωνίας δεν επιτρέπει ούτε πολλά λόγια, ούτε να επισυνάψεις έγγραφο.

Όλα δουλεύουν ελβετικό ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, σας έχει βαρέσει η ζέστη;

Τα ειδοποιητήρια του Μαΐου βγήκαν στην ώρα τους και ήταν να πληρωθούν μέχρι την Παρασκευή που πέρασε (28/6).

Για του Ιουνίου, είναι πολύ νωρίς ακόμα. Προς τι η γκρίνια για το συγκεκριμένο θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.