Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αναρτήθηκαν τα ειδοποιητήρια εισφορών μη μισθωτών επικουρικού και εφάπαξ στο ΕΤΕΑΕΠ


georgegaleos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 402
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για όσους ενδιαφέρονται προβάλλεται από σήμερα 8-11-2019 μέχρι και 29-11-2019 στο ΕΤΕΑΕΠ ... έπεται σε λίγες ημέρες σε άλλο νήμα νέα προβολή για το ΕΦΚΑ:

 

 

image.png

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμη η ανάρτηση ... έχουν ενημερωθεί όσοι είναι στα 1827km Νότια της γενέτειράς σου.... και όσοι είναι στο βυθό κοντά στις στεριές 😊 ... κατέβασε τα τέλη κυκλοφορίας που έχουν pdf. 😊

Υ.Γ. Σε 'μένα έχει κανονικά pdf.

 

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Στα ειδοποιητήρια εκκαθάρισης Επικουρικού 2017+2018 παρόλο που έχω πληρώσει όλες τις μηνιαίες δόσεις από Απρίλιο 2019 μέχρι και Φεβρουάριο 2020 , στην καρτέλα μου φαίνονται απλήρωτες οι δόσεις από Νοέμβριο 2019 μέχρι και σήμερα.

Συμβαίνει αυτό και σε άλλους συνάδελφους ?

Link to comment
Share on other sites

@venezia, καλημέρα,

αν εννοείς ότι σε 'σένα συμβαίνει αυτό που έχω στο screenshot, δηλαδή σταματάνε οι πληρωμές σου να φαίνονται από το βελάκι και μετά, σε 'μένα προφανώς όπως βλέπεις δεν ισχύει αυτό.

Στην καρτέλα "Καταβολές" σου δείχνει τις πληρωμές ---που λες ότι πρέπει να είχαν εξοφλήσει τις δόσεις---, ως "Συμπεριλήφθηκε στην εξόφληση" έχουν δηλαδή τικαρισμένο πορτοκαλί τετραγωνάκι?  

Τις πληρωμές τις κάνεις χρονικά διακριτά (εγώ αυτό κάνω ...21,49 ... 21,49 .... 68,25 .... και με διαφορά μια ημέρας οπότε ξέρω κάθε πληρωμή τι έχει πάει να εξοφλήσει, ήτοι πάει χρονικά και εξοφλεί πρώτα δόση του '17, μετά δόση του '18 και τέλος την τρέχουσα μηνιαία οπότε βλέπω χρονικά σταδιακά και το παραπάνω με το πορτοκαλί τετραγωνάκι τικαρισμένο) ή τις κάνεις ως σύνολο ?

Δες χρονικά την όποια πληρωμή (είτε διακριτή είτε ως μηνιαία συνολική οφειλή)  έχεις κάνει τι έχει πάει χρονικά να εξοφλήσει.

Μήπως σου έχει αφήσει πιστωτικό κάπου .... ??

Όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και δεν έχω μπροστά μου την συνολική εικόνα από τις καρτέλες σου ...

ScreenShoot_17-03-2020_00001.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.