Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αναρτήθηκαν τα ειδοποιητήρια εισφορών μη μισθωτών επικουρικού και εφάπαξ στο ΕΤΕΑΕΠ


georgegaleos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 402
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι το σύστημα πληρώνει αυτά που έχουν προτεραιότητα ως προγενέστερα. Στην ουσία δεν μπορείς να διαλέξεις τι και πως. Η τα πληρώνεις όλα η τίποτα γιατί μετά δεν θα ξέρεις που έχουν πάει 

Link to comment
Share on other sites

<<Ψιλοofftopic>> : αντίστοιχο φιρμάνι ΕΤΕΑΕΠ για μισθωτούς για τα έτη αυτά υπάρχει?? Τί συμβαίνει στην περίπτωση μισθωτών. Εγώ ήμουν Ελ.Επαγγελματίας για 2 μήνες το 2017 και πλήρωσα τώρα την εκκαθάριση. Τί γίνεται από εκεί και πέρα που είμαι μισθωτός?

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα μια για το ειδοποιητήριο και μια για το άθροισμα των εκκαθαρίσεων 2017 & 2018, αυτά είναι αν τους αρέσουν.

 

ο ολυμπιακός να κερδάει τα αλλά έπονται 

 

Link to comment
Share on other sites

Είτε μία κατάθεση 178,95€ γίνει,

είτε τρεις καταθέσεις από 135,97€, 21,49€ και 21,49€ γίνουν,

είτε δεκαεπτά χιλιάδες οκτακόσιες ενενήντα πέντε καταθέσεις γίνουν των 0,01€ έκαστη,

είτε όσες μεταξύ της μιας κατάθεσης και των δεκαεπτά χιλιάδων οκτακοσίων ενενήντα πέντε καταθέσεων γίνουν,

σε οποιονδήποτε συνδυασμό τραπεζών γίνουν

εφόσον υπάρξει κατατεθειμένο εμπρόθεσμα το ποσό των 178,95€ τότε αυτό θα εξοφληθεί (εφόσον δεν έχουν δημιουργηθεί παλαιότερες ανεξόφλητες οφειλές, πράγμα που ισχύει διότι είναι η πρώτη φορά). 

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο καλημέρα!

Μπορείς να με παραπέμψεις στο σκεπτικό σου, για ποιο λόγο να μην κάνουμε 36 πληρωμές να τελειώνουμε ή έστω μία πληρωμή όλο το ποσό?

ΥΓ. Στα ειδοποιητήρια του ΕΦΚΑ για το Φλεβάρη, δεν έχουν αφαιρέσει την έκπτωση...

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στο σύστημα να κατεβάσω το ειδοποιητήριο και βλέπω ενημέρωση ότι θα εξοφλειθεί αυτόματα μέσω πάγιας εντολής (?!). Εγώ πάγια εντολή είχα βάλει στον ΕΦΚΑ. Απότι φαίνεται τα συστήματα συνδέονται. Δεν μπορούσαν λοιπόν να έχουν ένα κοινό ειδοποιητήριο να είναι πιο απλά τα πράγματα?

Edited by maneni
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.