Jump to content
  • Revit - Μαθήματα BIM
Sign in to follow this  
jimisciv

ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΗΣΗ ΑΠΟ ΣΤΑΥΛΑΠΟΘΗΚΗ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ

Recommended Posts

Καλησπέρα σας , για αλλαγή χρήσης από σταυλαποθήκη ( υπάρχει ΟΑ του 1996) σε κατοικία τι δικαιολογητικά χρειάζονται? Και σε νόμο / Φεκ αναγράφονται? 

Ευχαριστώ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

δες το Νόμο ή εδώ  4495/17   ή κατέβασε τον από το παρακάτω (προσθέτοντας  και ένα εύγε στον φίλο μου kan62)

σχετικά τα άρθρα 36 και 40

καθώς και το άρθρο 2 της υπ Αριθμ. απόφαση  ΥΠΕΝ/ΥΠΡΓ/48123/6983/  ΦΕΚ 3136Β /31-7-18 (αλλά εν μέρει ήδη τροπ/κε)

 

Edited by ΚΑΝΑ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.