Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αγροτεμαχιο με προσωπο σε εθνική οδό με όριο απαλλοτρίωσης


Recommended Posts

Γεια σας συνάδελφοι.

Έχω ένα τοπογραφικό ενός αγροτεμαχίου το οποίο έχει πρόσωπο στην εθνική οδό Κυπαρισσίας-Τσακώνας (εθνική οδός 9γ).

Στην εθνική οδό υπάρχει όριο απαλλοτρίωσης (λογικά στο μέλλον θα ενωθεί με τον νέο αυτοκινητόδρομο Πάτρα-Πύργος).

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να βρω το όριο απαλλοτρίωσης από Αθήνα (ΔΜΕΟ πχ) ώστε να μη χρειαστεί να τρέχω Καλαμάτα μόνο για το όριο?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε δοκίμασε στη Διεύθυνση Απαλλοτριώσεων, Τοπογραφήσεων και Γεωπληροφορικής,  Λεωφόρο Κηφισίας 39, Μαρούσι, Ώρες κοινού από Δευτέρα έως και Πέμπτη, 12:00μ.μ. έως 14:00μ.μ, κατόπιν συνεννόησης στο τηλέφωνο 210-6417646

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία συνάδελφε

Edited by surveyor81
Ορθογραφικό λάθος
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, topoenv said:

Συνάδελφε δοκίμασε στη Διεύθυνση Απαλλοτριώσεων, Τοπογραφήσεων και Γεωπληροφορικής,  Λεωφόρο Κηφισίας 39, Μαρούσι, Ώρες κοινού από Δευτέρα έως και Πέμπτη, 12:00μ.μ. έως 14:00μ.μ, κατόπιν συνεννόησης στο τηλέφωνο 210-6417646

 

Δεν ξέρω αν αυτή είναι η παλιά Δ12 που ήταν Καλιθέα (στην Καλλιρρόης) και έφυγε (αν ναι αυτή είναι η μία επιλογή), και η άλλη είναι Κτηματική Υπηρεσία Κολωνού 2 στην Κουμουνδούρου.

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2019 at 8:32 ΜΜ, mantzaras said:

Δεν ξέρω αν αυτή είναι η παλιά Δ12 που ήταν Καλιθέα (στην Καλλιρρόης) και έφυγε (αν ναι αυτή είναι η μία επιλογή)

Ναι αυτή είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.