Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΒΙΒΛΙΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΕΕ


Recommended Posts

2 minutes ago, ΚΑΝΑ said:

συγνώμη για τα μπολτ γραφή αλλά δεν μπορώ να βάλω κάποιο χρώμα

Τέλεια, ευχαριστώ πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Polytexnitis&Erimospitis said:

Πολύ σωστά όσα λέτε και ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες. Μπορώ όμως να κόψω μηδενική ΑΠΥ αφού έχω κλείσει τα βιβλία μου στην Εφορία από την ατομική μου επιχείρηση? Εχω δικαίωμα να κόβω από μπλοκάκι χωρίς να είμαι δηλωμένος πια στη ΔΟΫ?

Δε μπορείς να κόψεις ΑΠΥ/ΤΠΥ αν έχεις υποβάλλει διακοπή εργασιών στη ΔΟΥ. Πρέπει να κάνεις επανέναρξη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geoste said:

Δε μπορείς να κόψεις ΑΠΥ/ΤΠΥ αν έχεις υποβάλλει διακοπή εργασιών στη ΔΟΥ. Πρέπει να κάνεις επανέναρξη.

 

1 hour ago, geoste said:

Δε μπορείς να κόψεις ΑΠΥ/ΤΠΥ αν έχεις υποβάλλει διακοπή εργασιών στη ΔΟΥ. Πρέπει να κάνεις επανέναρξη.

Σωστά, ακριβώς αυτή ήταν και η ερώτησή μου εξαρχής για το αν μπορώ να κάνω ηλεκτρονική αίτηση για ελεγκτή δόμησης τελικού ελέγχου, για μια οικοδομή που ολοκληρώθηκε, χωρίς να πάρω αμοιβή φυσικά αλλά αφού κλείσω βιβλία για να μην χάνεται χρόνος αφού ο ιδιοκτήτης έχει κάποια ελάχιστα υπολειπόμενα κτισίματα..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.