Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Υπόγειο


Stroubi1

Recommended Posts

Έχω στη κατοχή μου ένα υπόγειο αποθηκευτικό χώρο.ξεχωριστη είσοδο από την οικοδομή.επειδη ειμαι ερασιτεχνης μουσικος μπορω να βάλω μέσα τύμπανα και 2 ενισχυτές και να παίζω με τους φίλους μου ΧΩΡΊΣ  να ενοχλώ κανέναν.θα κάνω ηχομόνωση.θα βάλω και ένα καναπεδακι για τη παρέα. Ακούω πολλά και έχω μπερδευτεί.

Link to comment
Share on other sites

να μην μπερδεύεσαι. Στην αποθήκη σου κανείς δεν σου απαγορεύει να βάλεις μια ντράμς και 3 ενισχυτές και να κάνεις ότι θες.

Τα πράγματα σοβαρευουν αν βάλεις κανένα μπάνιο, που δεν το δείχνει η οικοδομική άδεια ή φτιάξεις καμιά κουζίνα, που δεν την δείχνει η άδεια. Αυτό δεν σημαίνει ότι απαγορεύεται να βάλεις  ψυγείο και καταψύκτη  και γκαζάκι για καφέ και μηχανή να φτιάχνεις καφέ.

Μόνωση να κάνεις και καλή, απόφευγε να παίζετε τις ώρες κοινής ησυχίας, αν νομίζεις ότι ακούγεστε'  και μάθε ποιές είναι αυτές οι ώρες το χειμώνα και ποιές το καλοκαίρι. 

Καλές σχέσεις με τη γειτονιά και νομίζω αν δεν ακούγεστε δεν έχεις πρόβλημα.

Φιλικά

Arche

 

υγ: ούτε δίκασες νομίζω τις λένε, με δύο μπότες αν θες να βάλεις δεν απαγορεύεται :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.