Μετάβαση στο περιεχόμενο

ο δεκατος πεμπτος μηνας!!!!


Arche

Recommended Posts

Συναδελφοι βοηθηστε με!!! Παρατηρω, κοιτωντας την σελιδα του αγαπημενου μας ΤΕΕ του πολυπλευρου, οτι,

http://Ν 4613 24-15-2019_Πυρόπληκτα (αρθ. 16) Ειμαι πισω οσον αφορα τους μηνες!!! Ναι πισω!!! Αναφερεται εμφανως στην πρωτη σελιδα και τον πρωτο Νοοο μο που αναφερεται οτι ψηφιστηκε τον 15 μηνα. Οριστε, λαλακια εκανα και το ειχα πετυχει ενα αρθρο οτι βρεθηκε δεκατοτριτο ζωδιο και δεν το διαβασα!!!! Να τωρα, 15 οι μηνες, 13 τα ζωδια

ποσο πισω εχω μεινει και ασχολουμαι ακομα με δηλωσεις 4178.... και βρισκομαστε στον 4495, αν δεν εχουμε παει και στον 4497, ουτε αυτο το γνωριζω

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Arche, φτιάξε την παραπομπή, διότι παραπέμπει στην ανάρτησή σου ... εκτός αν κάνω κάτι λάθος.

ScreenShoot_11-07-2019_00001.jpg

Link to comment
Share on other sites

εκεί όμως στην ανάρτηση μου θα δεις ότι ο "Νομος" όπως τον ανακοινώνει το "ΤΕΕ" αναφέρει ότι η συγκεκριμένη "νομοθεσία" ανακοινώθηκε τον 15 ο μήνα. Αρκεί που το βλέπεις αυτό.

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.