Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εργασία αποξήλωσης ΑΤΗΕ


Recommended Posts

Παιδιά γνωρίζει κανένας αν υπάρχει άρθρο στον ΑΤΗΕ που να αναφέρει ότι η εργασία αποξήλωσης είναι το 60% της εργασίας της τοποθετήσεως;

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Χμμ. Τα καινούγια άρθρα είναι περιγραφικά όποτε δεν θα βρείς αυτο που ζητάς. Θα πρέπει να ανατρέξεις στον παλιό ΑΤΗΕ όπου έχει τις αναλύσεις τιμών όπου εκεί μόνο μπορείς να βρείς αυτό που ζητάς ή μπορείς να βρεις και το καποιο παρόμοιο άρθρο ώστε να το υποβάλεις στην υπηρεσία. Δηλαδή τον ΑΤΗΕ πριν το 2004 την χρονιά (αν θυμάμαι καλά) εκείνη την χρονιά έγιναν τα άρθρα περιγραφικά 

Edited by eftmih
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Μηπως θα μπορούσες να μου πείς που μπορώ να βρω τον παλιό ατηε? κάπως για να μπορώ να αποδείξω τον λόγο μου.

 

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ, έχω ανεβάσει όλα τα αναλυτικά τιμολόγια έργων (ΑΤΟΕ, ΑΤΕΟ, ΑΤΗΕ μηχανολογικά & υδραυλικά, ΑΤΥΕ, ΗΛΜ, ΛΙΜ)

Αν και είμαι σίγουρος (99,99%) ότι αυτό που θες δεν υπάρχει ως ατόφιο άρθρο σε (οποιαδήποτε) εγκεκριμένο.

Από περιέργεια και μόνο, αν θες απαντάς, πως ξεκίνησε αυτή η απορία σου ?

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε με την υπόθεση ότι αποτελεί το 60% της τοποθέτησης ώστε να δημιουργηθεί ένα καινούριο άρθρο ΑΤΗΕ απλά ήθελα να δω αν γίνεται να το στηρίξω αυτό κάπου που δεν αμφισβητείται. Εξου και η ερώτηση μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.