Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Απένταξη αίτησης στο Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ λόγω λήξης ημερομηνίας


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω ότι θα μπορέσουν να ενταχθούν οι παλιές αιτήσεις στο νέο κύκλο. Ούτε καν απάντηση θεωρώ πως θα έχουμε μέχρι τη Δευτέρα στις ενστάσεις. 

Αν περάσουν από Επιτροπές η διαδικασία θα πάρει καιρό λογικά. Το θέμα είναι να βγει κάποια κοινή απόφαση για όλους όπως γράψατε παραπάνω, με μία ελάχιστη παράταση έστω μίας εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παρατήρησα πως:

Η αίτησή σας έχει απενταχθεί οριστικά.

Άδικα περιμένουμε τις ενστάσεις μας. Μας πέταξαν έξω οριστικά χωρίς να μας ακούσουν καν. Τώρα τι κάνουμε συνάδερφοι; Ακυρώνουμε όλα τα τιμολόγια και υποβάλλουμε άιτηση στο ΕΚΟ2Β? Περιμένουμε κάτι άλλο;

 

Link to comment
Share on other sites

Οι δικές μου είναι σε διαδικασία απένταξης, είσαι σίγουρος πως είχες κάνει ένσταση; 

Μου κάνει εντύπωση γιατί ακόμη δεν έχει περάσει το 15μερο της προθεσμίας ενστάσεων.  

Πότε σου ήρθε το μήνυμα; 

Edited by nzerman
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, nzerman said:

Οι δικές μου είναι σε διαδικασία απένταξης, είσαι σίγουρος πως είχες κάνει ένσταση; 

Μου κάνει εντύπωση γιατί ακόμη δεν έχει περάσει το 15μερο της προθεσμίας ενστάσεων.  

Πότε σου ήρθε το μήνυμα; 

Στις 18/8 κλείδωσαν οι αιτήσεις μου. Ήδη στις 18/8 και μετά κάθε εβδομάδα τους έστελνα email και τηλέφωνα. Φυσικά και με τίτλο ΕΝΣΤΑΣΗ.

Δεν μου ήρθε mail αλλά το παρατήρησα τώρα τυχαία. Πριν 5 μέρες ήταν ακόμα σε διαδικασία απένταξης. Σήμερα είναι οριστικά απενταγμένη.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον μπορείς να ξανα-υποβάλεις.

Εμείς ούτε αυτό μπορούμε να κάνουμε. Ο οδηγός το λέει καθαρά, πρέπει να είναι οριστικά απενταγμένη η αίτηση για να γίνει νέα.  

Κανονικά πρέπει να εμφανιστούν και άλλοι με οριστική...

Η δικιά μου έληγε 2/9 

Edited by nzerman
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έκανα ο ίδιος απενταξη θα περιμένω 15 μέρες? Αφού ο ίδιος την ζήτησα. Τι ένσταση να κάνω? Δεν μπορώ να μπω στο νέο αφού είμαι σε διαδικασία απενταξης, αλλά ο ίδιος την έχω ολοκληρωτικά ακυρώσει.?

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.