Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Β' κύκλος ''Εξοικονόμηση κατ’ οίκον ΙΙ'': Νέες οδηγίες υποβολής αίτησης & τεχνικά εγχειρίδια


Engineer

Recommended Posts

Σε αναμονή της έναρξης υποβολής αιτήσεων για το β' κύκλο του προγράμματος Εξοικονόμηση Κατ Οίκον II, επικαιροποιήθηκαν οι οδηγίες υποβολής της αίτησης και τα τεχνικά εγχειρίδια

Δείτε παρακάτω τα νέα επικαιροποιημένα αρχεία:

Δείτε την σχετική ανακοίνωση εδώ: https://exoikonomisi-b.ypen.gr/-/anartese-epikairopoiemenes-ekdoses-odegion-gia-ten-ypobole-aiteses


View full είδηση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 27
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

"Μπράβο" στο Υπουργείο!Αφού πρώτα φρόντισε να "ρίξει" το taxisnet έως το Σάββατο στις 24:00 μας έστειλε και οδηγίες για να το ρίξουμε στο διάβασμα έως τότε!!!

Link to comment
Share on other sites

στο buildingcert μου βγάζει:

Η επιθεώρηση δεν μπορεί να υποβληθεί οριστικά εξαιτίας των παρακάτω προβλημάτων:

  • Ξεπεράστηκε το όριο του μέγιστου αρ. χρηστών στον server των υπολογισμών!. Παρακαλούμε ξαναδοκιμάστε αργότερα.

έχω κάνει εγώ κάτι λάθος, ή να υποθέσω πως κατέρρευσε το σύστημα ? 

Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, Dimitris! said:

Καλά πάμε, εχθές το taxis, σήμερα το buildingcert!! 

Η ερώτηση είναι αν πάμε για ξενύχτι ή για παράταση!!

Χατζηδάκη/Άδωνι, πείτε "αλεύρι".

Ο Σταθάκης με το Χαρίτση σας γυρεύει!

Προβλέπω να δίνει ο Κούλης εξωκοινοβουλευτικο Υφυπουργείο "Εξοικονομώ" στο Σταθάκη για να "τρέξει" το Πρόγραμμα και να τρολλάρει τους Πολλάκη και.Τσίπρα...

Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει «Ξεπεράστηκε το όριο του μέγιστου άρθρο. χρηστών κλπ» ;  Εμένα από το μεσημέρι μέχρι τώρα μου βγάζει αυτό το μήνυμα και δεν είναι δυνατή υποβολή Πεα.

Ακατανοητη βλακεία. Παρά την ντροπιαστικη εμπειρία από τον α κύκλο τα συστήματά δεν είναι ΠΑΛΙ έτοιμα να σηκώσουν τους αναμενόμενους χρήστες. Αγόραστε έναν σέρβερ. 

Edited by Vasili
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.