Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μηχανικος Η/Υ ή ηλεκτρολογος μηχανικος


kostasgiorg

Recommended Posts

Γεια σας , πρεπει να επιλεξω αναμεσα απο δυο σχολες, την σχολη μηχανικων η/υ οπου ειμαι ηδη ενα χρονο και τη σχολη ηλεκτρολογων που μετονομαστηκε στην κοζανη προσφατα. Μου αρεσει η φυσικη , το hardware , λιγοτερο ο προγραμματισμος, και μου αρεσει και η βιοίατρικη τεχνολογια. Αν θελετε πειτε μου τη γνωμη σας , εχω λιγο χρονο να διαλεξω. Γενικα η σχολη που ειμαι ειναι ωραια, αλλα σκεφτομαι αν θα βρω κατι καλυτερο στων ηλεκτρολογων . 

Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο τίτλου και δημοσίευσης. Επίλεξε επεξεργασία και διόρθωσέ το. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, kostasgiorg said:

Γεια σας , πρεπει να επιλεξω αναμεσα απο δυο σχολες, την σχολη μηχανικων η/υ οπου ειμαι ηδη ενα χρονο και τη σχολη ηλεκτρολογων που μετονομαστηκε στην κοζανη προσφατα. Μου αρεσει η φυσικη , το hardware , λιγοτερο ο προγραμματισμος, και μου αρεσει και η βιοίατρικη τεχνολογια. Αν θελετε πειτε μου τη γνωμη σας , εχω λιγο χρονο να διαλεξω. Γενικα η σχολη που ειμαι ειναι ωραια, αλλα σκεφτομαι αν θα βρω κατι καλυτερο στων ηλεκτρολογων . 

Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο τίτλου και δημοσίευσης. Επίλεξε επεξεργασία και διόρθωσέ το. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

πως κανω επεξεργασια του τιτλου κειμενου ?

Eπειδή έχει παρέλθει ο προβλεπόμενος χρόνος για να μπορέσεις να κάνεις επεξεργασία μηνύματος, θα μου στείλεις σε p.m το κείμενο με τονισμό και θα αντικαταστήσω το αρχικό.

Συνεχίζεις να γράφεις χωρίς τονισμό. Την επόμενη φορά θα υπάρξει ποινή. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

 

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.