Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Σχέδιο φόρτωσης


Agios89

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά και καλό μήνα, μου ζητήθηκε πρόσφατα να κάνω σχέδιο ή μελέτη (δεν ξέρω πως λέγεται) φόρτωσης μηχανήματος πάνω σε φορτηγό. Το ζητάει το Μηχανολογικό. Έχετε κάνει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδερφε με όλο το σεβασμό αλλά εάν δεν ξέρεις ούτε καν πώς λέγεται, πώς θα το κάνεις? Δηλαδή άντε και βρίσκεται ένα πρότυπο, πώς θα το αξιοποιήσεις?

Καλύτερα να συμβουλευτείς κάποιον πιο έμπειρο συνάδερφο ώστε να καταλάβεις τι θα γράψεις και τι θα υπογράψεις.

Link to comment
Share on other sites

έτσι του ζήτησαν του πελάτη μου από το Μηχανολογικό, για αυτό έκανα εδώ ερώτημα μήπως έχει κανείς κάτι παρόμοιο.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες εναλλακτικά λοιπόν να απευθυνθείς στο Μηχανολογικό για να σου δώσουν κάποια πρότυπη μελέτη ή να σε καθοδηγήσουν ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν βαριέμαι να πάω στο Μηχανολογικό, και αν δεν σε πειράζει αν δεν μπορείς να βοηθήσεις πήγαινε και σχολίασε κανένα άλλο θέμα. Σε ευχαριστώ.

Απλά για να το ξέρεις και εσύ έχω ρωτήσει ήδη στο Μηχανολογικό δεν έχουν κάτι παρόμοιο.

Edited by hkamp
  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο δε το σχολίασα για κακό. Γι' αυτό υπάρχει το διαδίκτυο, για να ελαχιστοποιούνται οι επισκέψεις στο κάθε μηχανολογικό και να γίνεται η ζωή καλύτερη..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.