Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Σχέδιο φόρτωσης


Agios89

Recommended Posts

Συνάδερφε με μια γρήγορη αναζήτηση στο προφίλ σου βλέπω ότι 3 στα 5 ερωτήματά σου σχετίζονται με το να σου δώσει κάποιος κάποια έτοιμη μελέτη.

Το φόρουμ δεν έχει δημιουργηθεί για να ανταλλάσσουμε μεταξύ μας μελέτες. Είμαι σίγουρος πως εάν ξεκινήσεις μόνος σου τη ζητούμενη μελέτη σίγουρα θα βρεθούν πολλοί έμπειροι συνάδερφοι να σε "ξεκολλήσουν" σε ενδεχόμενα αδιέξοδα.

Link to comment
Share on other sites

21 λεπτά πριν, yian said:

Συνάδερφε με μια γρήγορη αναζήτηση στο προφίλ σου βλέπω ότι 3 στα 5 ερωτήματά σου σχετίζονται με το να σου δώσει κάποιος κάποια έτοιμη μελέτη.

Το φόρουμ δεν έχει δημιουργηθεί για να ανταλλάσσουμε μεταξύ μας μελέτες. Είμαι σίγουρος πως εάν ξεκινήσεις μόνος σου τη ζητούμενη μελέτη σίγουρα θα βρεθούν πολλοί έμπειροι συνάδερφοι να σε "ξεκολλήσουν" σε ενδεχόμενα αδιέξοδα.

Καταρχάς δεν ζήτησα έτοιμη, είπα μια πρότυπη,βοήθεια κάτι, να δω πάνω κάτω πως γίνεται γιατι δεν έχω ιδέα πως γίνεται κάτι τέτοιο μιας και δεν έχω ξανακάνει ποτέ. Μέχρι και Αθήνα έψαξα, τίποτα δεν βρήκα. Ευτυχώς βρήκα από έναν συνάδελφο μια μελέτη παλιά δικιά του παρόμοια και μου την έστειλε. Ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά. Όποιος χρειαστεί να τον βοηθήσω ας μου στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.