Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αντισεισμικές Κατασκευές Ε.Α.Π


ΣτέφανοςΒ

Recommended Posts

Συνάδελφοι αισθάνομαι ...δικαιωμένος με τη θεά τύχη ,που κατάφερα να κληρωθώ ως Β επιλαχώντας (χθές βγήκαν τα αποτελέσματα) στο μεταπτυχιακό ΄΄σεισμική μηχανική και αντισεισμικές κατασκευές'' τουΕ.Α.Π.

Ηταν η 4η χρονιά που προσπαθησα να κληρωθώ! Ετοιμάζομαι να σκάσω 1.700 e ,για τις 2 πρώτες θεματικές ενότητες, και ...έχω και μια ανησυχία,πως θα τα πάω με εξετάσεις ,<<φοιτητικό>> διαβάσμα, εργασίες κ.τ.λ..αφού αισίως πλησιάζω τα ..37.Αν κάποιος συνάδελφος απο το forum ,είναι φοιτητής ή απόφοιτος απο το εν λόγω πρόγραμμα,θα εκτιμούσα να μου έδινε τα φώτα του ,απο <<πρώτο>>(σχετικά με εργασίες,εξετάσεις κ.τ.λ)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Στέφανε και από μένα και καλό κουράγιο.

Καθότι συνομήλικος καταλαβαίνω τις δυσκολίες του να "καθίσεις ξανά στο θρανίο".

Περιμένω με ανυπομονησία να ακούσω τις εντυπώσεις σου από το πρόγραμμα μόλις αποκομίσεις τις πρώτες σου εμπειρίες.

Link to comment
Share on other sites

Στέφανε συγχαρητήρια και καλή δύναμη και από εμένα. Εγώ τελείωσα το αντίστοιχο ΜΔΕ των Πατρών το 2005 και είχα πολλούς από τους καθηγητές που διδάσκουν στο αντίστοιχο του ΕΑΠ, όπου νομίζεις ότι μπορώ να βοηθήσω ...ευχαρίστως!!!

Link to comment
Share on other sites

...

 

Γιάννη σ'ευχαριστώ πολύ!

και για τις ευχές και για την προσφορά βοήθειας, την οποία πιθανότατα στο άμεσο μέλλον θα τη χρειαστώ, να'σαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.