Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αναθεώρηση οικοδομικής άδειας που έχει λήξει.


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους σας. Παρακαλω τα φώτα σας στο παρακάτω ερώτημα... Έχω βγάλει μια οικοδομική άδεια το 2012 για μια μεικτή κατασκευή ενός ημιυπογείου κλασσικής  κατασκευής και πάνω του έχω ορίσει μια προκατ κατασκευή από μπετόν και σίδερο. Λόγο κρίσεως κτλπ δεν ξεκίνησα την εν λόγο κατασκευή και έρχομαι τώρα το 2019 με την σκέψη να ξεκινήσω. Θέλω στην νέα μου κατασκευή να μετακινήσω όλη την οικοδομική κατασκευή στην δεξιά όψη του οικοπέδου αντι της αριστερής που το πρώτο είχα φανταστεί και ορίσει. Επίσης θέλω να αλλάξω την προκατ και να κάνω τυπου ξύλου. Καταρχήν μπορώ να την αναθεωρήσω πλέον αυτήν την άδεια γενικά η έχει λήξει εντελώς και αμετακλήτος? Και αν ναι το κόστος μιας τέτοιας αναθεώρησης σχετικά με το συνολικό κόστος της άδειας πόσο μεγαλο η μικρό μπορεί να είναι (% ενδεικτικα)? Δεν γνωρίζω και πολλά και οποία πληροφορία θα μου είναι χρήσιμη... Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων..! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.