Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ακόμα μία απορία για, εξαιρετικά σημαντικό, θέμα υγείας


iliekater

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

iliekater βρήκα δραστηριότητα που σε σκοτώνει πολύ πιο γρήγορα από λοιμώξεις,ανώδυνα κ ευτυχισμένα,την οποία την έχεις κάνει πολλές φορές πιστεύω:

 

ΧΟΡΟΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ

 

Γιατί ο Έλληνας μόλις φάει-που σημαίνει ότι τη βόλεψε για άλλη μία μέρα-ΤΟΤΕ μερακλώνει.Και μάλιστα οι ίδιοι μας οι γονείς μας παροτρύνουν,ενώ οι ίδιοι μας απαγόρευαν όταν είμασταν μικροί να κολυμπήσουμε αφού φάμε.

 

Θυμηθείτε πόσα Πάσχα,γάμους,βαφτίσια,οικογενειακές γιορτές σας τράβηξαν οι ίδιοι οι γονείς σας για χορό μετά το φαγητό....

 

Από προσωπικές μου εμπειρίες,μετράω την τελευταία 20ετία καμιά δεκαριά ανακοπές τύπων που συμμετείχαν με χαρά..:)

 

Τουλάχιστον έφυγαν χαρούμενοι που διατήρησαν την παράδοση.....

 

Προτροπή προς ΒΙΟΛΟΓΟΥΣ:βρείτε το γονίδιο και φτιάξτε εμβόλιο αντι-Γιουνάν.Προσφέρομαι για πειραματόζωο :):) Είναι πολύ ευτυχές που η βλακεία δεν σκοτώνει,αλλιώς το 90% του πληθυσμού θα σπαρταρούσε ωσάν το σπάρο!!!!

 

Υ.Γ:iliekater μην ποιείς τη νήσσα,ξέρεις πολύ καλά άτακτο παιδάκι για ποιά παθογόνο ηδονή μιλάω στα προηγούμενα ποστ!!!!!Οι υπόλοιποι ας λάβουν τα μέτρα τους:Nystamisin για στοματικές πλύσεις,betadin-betnovate C για άλλα συμπτώματα......:).Αυτά για άντρες.Για γυναίκες ξέρω επίσης να δώσω συνταγή,αλλά θα παρεξηγηθώ από τους συντονιστές.Αν θέλετε,τα λένε και στο φόρουμ των φοιτητών ιατρικής.

Link to comment
Share on other sites

zavi@tee εχεις αναρωτηθει ποτε για το γεγονος οτι εχεις παρευρεθει την τελευταια 20ετια σε καμια δεκαρια ανακοπες?λεω εγω τωρα....παρολαυτα δεν πεζεσαι....να σε ρωτησω κατι τελευταιο?πολιτικος μηχανικος εισαι η φοιτητης ιατρικης?τα ποσοστα που δινεις ειναι πολυ ενθαρυντικα.....εισαι πολυπραγμων ατομο(μηχανικος,γνωσεις ιατρικης αλλα κ μαθηματικος....)τι αλλο μπορω να σου πω...μπραβο συνεχισε ετσι....

Link to comment
Share on other sites

[email protected] :

Υ.Γ:iliekater μην ποιείς τη νήσσα
Μπορεί να συνεχίζω να μην καταλαβαίνω , αλλά για το παραπάνω σου δίνω τα εύσημα . Με έκανες να ψάξω στο διαδύκτιο και κατεπέκταση να εμπλουτίσω το λεξικό μου . Σε ευχαριστώ !

Κάτα τα άλλα , αν και δεν το έχω πράξει ακόμα , μου φαίνεται δελεαστική η ιδέα του έρωτα δίπλα στη φύση ("παρά τη φύσει") . Δηλαδή , τι κακό έχει ο έρωτας σε έναν ημιυπαίθριο χώρο δίπλα στη φύση ;

vlcsnap17943.jpg vlcsnap18440.jpg

Για παράδειγμα , τι θα τον χάλαγε κανέναν να ήταν εκεί ;

(Να μην παρεξηγηθώ , τα αποσπάσματα δεν είναι από τσόντα ! ) .

Link to comment
Share on other sites

a_k η απάντηση είναι πολύ πιο απλή απ' ό,τι πιστεύεις:ο πατέρας μου είναι καρδιολόγος.Και δεν είπα ότι έχω παρευρεθεί,είπα ότι μετράω....:)

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τους Γάλλους:

 

Στις Βερσαλλίες στο Παρίσι,μία από τις αίθουσες των αυτοκρατόρων είναι αφιερωμένη σε έναν από τους βρωμερότερους ανθρώπους στον κόσμο,έναν από τους αυτοκράτορες-δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομά του,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΩΜΑ.

 

Παρέμεινε άπλυτος για πάνω από 30 χρόνια,και αφού πέθανε από τη βρώμα-επίσημο πόρισμα των ιατρών τότε-δεν κατάφεραν να τον κουβαλήσουν με άμαξα,γιατί στους πρώτους κραδασμούς διαλύθηκε το πτώμα του!!!!:lol::lol::lol:

 

Γι' αυτό----->ΜΠΑΝΙΟ

 

:)

 

Η πρώτη σκέψη που έκανα όταν το άκουσα,ήταν τί τράβαγαν οι καημένες οι-υποχρεωτικά- ερωμένες του..........τί τραβάει ο κοσμάκης για να φάει το μεσημέρι...........

 

Ευτυχώς το 2012 δεν είναι κ πολύ μακρυά.......------>nibiru.........

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.