Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ακόμα μία απορία για, εξαιρετικά σημαντικό, θέμα υγείας


iliekater

Recommended Posts

Βρε αθεόφοβοι ! Τι είναι αυτά που λέτε ; Χρειάστηκε να ψάξω λίγο στο διαδύκτιο , αλλά τα κατάφερα · ο "παρά φύσιν έρως" αφορά τους ομοφιλόφυλλους !

Πάντως αν ενδιαφέρεστε , ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ αναφέρομαι , όχι για το άλλο , άντε ! ,, ρίχτε μια ματιά εδώ , είναι πολύ ενδιαφέρον :

http://www.geocities.com/anaxfiles/forum/homosexual.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε αθεόφοβοι ! Τι είναι αυτά που λέτε ; Χρειάστηκε να ψάξω λίγο στο διαδύκτιο , αλλά τα κατάφερα · ο "παρά φύσιν έρως" αφορά τους ομοφιλόφυλλους !

 

 

iliekater τί ηλικία έχεις??????:shock::shock::shock:

 

Θα σου στείλω κάποιους ''οδηγούς'' πονηρό προβοκατόρικο παιζάκι.....:D

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που θα το παίξω δόκτωρ Ρουθ (τί μου' λαχε στα γεράματα!!!). Τα παρά φύσιν και τα κατά φύσιν αφορούν τους πάντες. Εξάλλου το καλούπι που βγαίνει ο άνθρωπος είναι ένα και υπάρχουν πολλά...κοινά πράγματα μεταξύ των φύλων που απλά έχουν διαφορετική εξέλιξη και μορφολογία. Αλλά από ό,τι έχω διαβάσει οι...ερότικ ζόουνς ίδιες είναι. Και αν το δεις από καθαρά ιατρική πλευρά (οπότε και ο άνθρωπος ένα μάτσο κρέατα είναι και χημικές αντιδράσεις) δύο απλές ορμονούλες είναι που κάνουν τη διαφορά.

 

Αυτό είναι ό,τι πιο επιστημονικό μπόρεσα να σκεφτώ για να δώσω μία βασική απάντηση και να ''ικανοποιήσω'' απορίες. Αλλά ας μην το προχωρήσουμε άλλο διότι συζητήσεις σεξουαλικού περιεχόμενου ίσως θορυβήσουν κάποιους (και εγώ δεν μπορώ να πω ότι νιώθω άνετα...για αυτό εδώ το φόρουμ).

 

Και υπόψιν ότι το ανθρώπινο σώμα έχει πολλά ''άχρηστα πράματα'' που μας τα φόρτωσε η λεγόμενη εξέλιξη - η σκωληκοειδής απόφυση είναι ένα απ' αυτά αν και νεώτερες έρευνες υποστηρίζουν ότι είτε χρειάζεται στο έμβρυο (δε θυμάμαι για ποιο λόγο) είτε αποτελεί το καταφύγιο των ''καλών'' βακτηρίων του εντέρου (στους...γεννημένους προφανώς).

 

Έχετε ποτέ αναρωτηθεί γιατί κάποιοι μπορούν και κουνάνε τα αυτιά τους ή τί ρόλο έχει ο κόκκυγας?

 

 

έντιτ: και όσο και αν το θεωρώ ρατσιστικό (και λίγο κομπλεξικό) πετυχαίνοντας την εγγλέζικη εκπομπή στο skai με τις καθαρίστριες έχω μείνει έκπληκτος μ' αυτόν το λαό! Πάντως αν εμένα μου' πεφτε το μπέικον στο πάτωμα (που ποτέ δεν το τρώω αυτό αλλά λέμε) άντε να το' ριχνα λίγο στο τηγάνι για να ψηθούν τα νέα ζωντανά. Αλλά και πάλι υπάρχει το θέμα των διαφόρων χημικών ουσιών που πατάς στο δρόμο (βενζίνες, καθαριστικά και δεν ξέρω τί άλλο).

Link to comment
Share on other sites

 

έντιτ: και όσο και αν το θεωρώ ρατσιστικό (και λίγο κομπλεξικό) πετυχαίνοντας την εγγλέζικη εκπομπή στο skai με τις καθαρίστριες έχω μείνει έκπληκτος μ' αυτόν το λαό! Πάντως αν εμένα μου' πεφτε το μπέικον στο πάτωμα (που ποτέ δεν το τρώω αυτό αλλά λέμε) άντε να το' ριχνα λίγο στο τηγάνι για να ψηθούν τα νέα ζωντανά. Αλλά και πάλι υπάρχει το θέμα των διαφόρων χημικών ουσιών που πατάς στο δρόμο (βενζίνες, καθαριστικά και δεν ξέρω τί άλλο).

 

Κοίτα αν αντίστοιχη εκπομπή γίνονταν στην Ελλάδα, τα ίδια θα βλεπες μην νομίζεις.

Link to comment
Share on other sites

@Evan

Ε όχι... δεν έχω μπει ποτέ σε σπίτι και να έχει έστω το 1/10 της βρομιάς που έχουν αυτά τα σπίτια... και απορώ αυτοί που μένουν μέσα πως ζουν....

και σαν παράθεση, επειδή τυχαίνει να δουλεύω σε άγγλους τα τελευταία 27 χρόνια (όλη μου τη ζωή δλδ) δεν έχω ξανασυναντήση πιο βρόμικο λαό (σε όλους τους τομείς της ζωής τους).

Link to comment
Share on other sites

ενώ οι Έλληνες το σπίτι τους είναι μεν πεντακάθαρο

 

αλλά τα σκουπίδια τους τα πετούν ελέυθερα στους δρόμους, τα πάρκα, την εξοχή, την παραλία κ.α.

Link to comment
Share on other sites

ενώ οι Έλληνες το σπίτι τους είναι μεν πεντακάθαρο

 

αλλά τα σκουπίδια τους τα πετούν ελέυθερα στους δρόμους, τα πάρκα, την εξοχή, την παραλία κ.α.

 

http://www.protothema.gr/content.php?id=31076

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.