Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Daikin αντλια


Evgenia Vnd

Recommended Posts

Καλησπερα εδω κ 1 χρονο  εχω βαλει αντλια θερμοτητας.  Αρχικα ειχε προβλημα ροων το δικτυο το οποιο εφτιαξα προσφατα. τωρα εχω αλλο προβλημα. Η αντλια ανα διαστηματα μπορει κ 3 με 4 φορε την ημερα μου βγαζει το παρακάτω σφαλμα κ αναγκαζομαι να την κλεινω δυναμικα κ να της κανω επανεκκινηση. Εχω απηυδήσει. Θαθελα καμια γνωμη

Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο της δημοσίευσής σου. Επίλεξε "επεξεργασία" και διόρθωσέ το. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον η Α.Θ. είναι ακόμα σε εγγύηση, μη κάνετε τίποτα εκτός από το να καλέσετε την αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

Ο εγκαταστάτης σου τι σου είπε? Όταν επιδιόρθωσε το πρόβλημα ροών δεν την δουλέψατε παρουσία αυτού?

Αλλά όπως λέει και @antloukidis αμέσως πρέπει να καλέσετε την αντιπροσωπεία για το επόμενο βήμα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Bill22 said:

Ο εγκαταστάτης σου τι σου είπε? Όταν επιδιόρθωσε το πρόβλημα ροών δεν την δουλέψατε παρουσία αυτού?

Αλλά όπως λέει και @antloukidis αμέσως πρέπει να καλέσετε την αντιπροσωπεία για το επόμενο βήμα. 

Δουλεψε για καποιες μερες κανονικα αλλα μετα εβγαλε το προβλημα.  Στο τεστ που γινεται απο το πληκτρολογιο δεν δειχνει κατι να εχει πρόβλημα. Αλλα ματαια μετα απο 1 μερα κανονικης λειτουργιας παλι τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.