Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζωντανό μπετον που γενναει τουβλάκια....


 

Recommended Posts

Πέραν του περίεργου ... είναι ενδιαφέρον ... πριν αρκετά χρόνια π.χ. (γαι παράδειγμα όχι πρό Χριστού !!!) δεν μπορούσαμε να φανταστούμε ότι θα μπορούσαμε να εκτυπώνουμε σε τρεις διαστάσεις ... πόσο μάλιστα να βρούμε στην αγορά τέτοια πράματα του σατανά ...  αγοράζαμε  το Schoeller Α0, ριζόχαρτα, διαφάνειες, πενάκια .... ασπίδα σβησίματος (για τους ψαγμένους !!!) ... ξυραφάκι astor ...

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω διατριβή πάνω στο κτίριο που θα αλλάζει μόνο του κάτοψη ανάλογα με τα κέφια του χρήστη...σε λίγα χρόνια θα είμαι στο Forbes...

Όσο για το ριζόχαρτο σεβασμός....

Link to comment
Share on other sites

... για αυτό έγραψα για τους ψαγμένους !!!!! Βασικά την είχα δει κάποια στιγμή στα φοιτητικά χρόνια κάπου το '89 (αυτή παρακάτω κυκλοφορούσε τότε αν θυμάμαι... ήταν από μεταλλικό έλασμα ... ήταν σε μέγεθος πιστωτικής ... )  ... και μου φάνηκε πολύ χρήσιμη ιδιαίτερα για στοχευμένα σβησίματα που δίχως αυτή ... το σχέδιο γίνονταν ....!!!!!

Ο σεβασμός σε όλα τα παραπάνω αντικείμενα που ανέφερα πραγματικά είναι απεριόριστος ... και δεν τα ανέφερα σε καμία περίπτωση ειρωνικά ... μάλλον νοσταλγικά .... και με την την κεφαλήν μου με ελαφριά κλίση προς τα εμπρός ....  

τις καλημέρες μου ..

ασπιδα.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sissy_arch said:

Εγώ κάνω διατριβή πάνω στο κτίριο που θα αλλάζει μόνο του κάτοψη ανάλογα με τα κέφια του χρήστη...σε λίγα χρόνια θα είμαι στο Forbes...

Όσο για το ριζόχαρτο σεβασμός....

Το διδακτορικό είναι σε κάτι αντίστοιχο;

 

Link to comment
Share on other sites

αμαν με κατεστρεψες...πάει η πατέντα.

όχι πλάκα έκανα βασικά...είναι σε άλλο τομέα τελείως, απλά ήταν ένα αστείο...αλλά με έστειλες!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, georgegaleos said:

ασπιδα.jpg

Είχα και εγώ ένα τέτοιο αλλά ποτέ δεν έμαθα την χρησιμότητά του... Μου το είχε φέρει ο πατέρας από ένα ταξίδι Γερμανία...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.