Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εργαλεία (κατσαβίδια, κλειδιά κ.λπ.)


energeia

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ,μηπως ξερετε κανενα σωστο και εμπειστο online μαγαζι για να δω και να αποφασισω αν θα παραγγειλω?

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικά μου FACOM κατσαβιδια πάντως, δεν έχουν πλέον λαβή. Έχει γίνει θρύψαλα, σαν φρυγανιά ένα πράμα.... δεν ξέρω όμως γιατί...................

Link to comment
Share on other sites

Για τα εργαλεία FACOM αντιπρόσωπος είναι ο ΚΑΥΚΑΣ και τα χαλασμένα τα αντικαθιστά με καινούργια (προσωπική εμπειρία)

Link to comment
Share on other sites

Στην πόλη μου, ο ΚΑΥΚΑΣ έχει μαγαζί. Μόνο που εγώ τα αγόρασα πριν ???? ούτε που θυμάμαι πότε, και ίσως από την Πάτρα. Να πάω τώρα σε άλλη πόλη και να χητήσω αντικατάσταση ? Πλάκα θα έχει.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που διακοπτω τη συζητηση σας παιδια αλλα αν ξερει κανεις κανενα καλο και εμπιστο ηλεκτρονικο καταστημα για να παραγγειλω εργαλεια,μπορει να μου στειλει τα μαγαζια σε πμ

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Όπως είπαν και οι προηγούμενοι, Facom για όλα και Knipex για πένσες-κόφτες-γκαζοτανάλιες κλπ.

Beta ήταν η πρώτη φουρνιά εργαλείων που είχα πάρει στο εργοστάσιο και για να είμαι ειλικρινής δεν ξετρελάθηκα από την ποιότητά τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Να ρωτησω τους εγκαταστατες της παρεας, το ηλεκτρολογικο ραγουλικο με τι κατσαβιδια πρεπει να βιδωνεται? Με philips, με pozi? Μου ειπε ενας γνωστος και για κατι κατσαβιδια της facom που εχουν μυτη που συνδυαζει pozi με ισιο, και ταιριαζει ακριβως...Ψαχνω να παραγγειλω ενα σετ κατσαβιδια και πενσα πλαγιοκοφτη και εχω χαθει....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.