Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Sokkia l1 gsr1700 csx


ntemhs

Recommended Posts

Από την άλλη μπορείς να νοικιάσεις ένα , να κάνεις προσωρινά την δουλειά σου και να αφήσεις την επένδυση αυτή για αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα του grtopo, ακριβώς όπως τα λέει είναι, κάθε φορά που κατεβάζω στάσεις σκέφτομαι πόσο μακριά ή κοντά από την πραγματικότητα είμαι. Προσπαθώ να ρίξω την τιμή του south και ίσως την εβδομάδα να το αγοράσω. Σήμερα που μέτρησα με τον σταθμό έλιωσα, ο ιδιοκτήτης με λυπήθηκε από τις μετρήσεις μέσα σε κάτι ρέμματα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι nismo, η τιμή είναι χωρίς rtk οπότε πρέπει να προσθεσεις γύρω στα 2500 ευρω όταν η επιλογή θα είναι διαθέσιμη. Λοιπόν εχτές πήγα Αθήνα (με τις τσέπες γεμάτες) για να αγοράσω το sokkia, τελικά όταν μου λύθηκε μια απορία που είχα σχετικά με την λειτουργία του έκανα πίσω, φυσικά το λάθος ήταν δικό μου οπότε δεν ρίχνω κανένα φταίξιμο στον αντιπρόσωπο, γενικά έχω κάνει πίσω στην όλη υπόθεση και αρχίζω να σκέφτομαι ήδη πως θα κατεβάσω 5-6 στάσεις με το σταθμό μου. Η αλήθεια είναι ότι το μόνο που μου έχει μείνει απ'όλο το τρέξιμο και ψάξιμο είναι το άγχος μήπως κάνω λάθος επιλογή, ό,τι και να πάρω, πιστεύω ότι ποτέ δεν θα είμαι βέβαιος για τον εαν έκανα καλά που πήρα το τάδε ή το τάδε μοντέλο, γι'αυτό σκοπεύω να ηρεμήσω και ό,τι με φωτίσει ο μεγαλοδύναμος. Αυτά.

 

τι ακριβως δεν σου αρεσε δηλαδη????

Link to comment
Share on other sites

tedd δεν είπα ότι δεν μου άρεσε κάτι, ίσα ίσα, απλά μου είχε διαφύγει κάτι για την λειτουργία των μονόσυχνων συστημάτων και έτσι έκανα πίσω σώζωντας και τα ωραία μου ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

4100 + φ.π.α. πάντως την δουλειά του την κάνει μια χαρά, προσωπικά είμαι ευχαριστημένος, χρησιμοποιώ τον στυλεό από τον σταθμό μου (5μ) και ότι είναι εκτός οικισμου το κάνω με σχετική ευκολία, μόνος και πολυ πιο σύντομα από το αν θα το μετρούσα με τον σταθμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.