Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΓΓΠΠ: 18 χρήσιμες ερωτήσεις - απαντήσεις για την απαγόρευση της κυκλοφορίας πολιτών σε όλη την επικράτεια


Engineer

Recommended Posts

Ίσως, λέω ίσως, πιο καλό θα ήταν αν είχαμε κάποια απάντηση στο ίδιο συγκεκριμένο ερώτημα ... (τονίζοντας τους 😀 ότι το ελ. επαγγελματίας  σημαίνει εργοδότης του εαυτού μας!!!! και αναφέροντας ίσως ως παράδειγμα μετακίνησης κάτι πολύ συγκεκριμένο να δώσουν απάντηση)  από το όργανο που εφαρμόζει το συγκεκριμένο μέτρο, ήτοι από την Ελληνική Αστυνομία

Ίσως ένα mail σε κάποια Αστυνομική Διεύθυνση επιλέγοντας τον νομού από αυτά που υπάρχουν εδώ ήταν πιο αξιόπιστα στο να χρησιμοποιηθεί η σχετική τους απάντηση ... αν ποτέ απαντήσουν...υπεύθυνα... Αν μου απαντήσουν θα γράψω σχετικά.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις τώρα, georgegaleos said:

Ίσως, λέω ίσως, πιο....😀

το έχω ήδη κάνει αυτό από το πρωί. μόλις (χααχχαχαχαχαχ) λάβω απάντηση ,θα την αναρτήσω

Link to comment
Share on other sites

Το είχα σχεδόν σίγουρο ότι το έχεις κάνει ... "τί σόι" μηχανικοί έχουμε σπουδάσει !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει η γυναίκα μου το αμάξι σε συνεργείο σε άλλη περιοχή κανα μήνα τώρα.. Ξέρει κανείς τι μπορούμε να γράψουμε σαν μετακίνηση; Δεν έχω fb 

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις να το αφήσεις εκει, το αφήνεις εκεί. Αν πας να το πάρεις προσέχεις, δεν πλησιάζεις άλλους, πληρώνεις ανέπαφα αν μπορείς, φοράς μάσκα αν έχεις και τα γνωστά. Σαν κωδικό είτε το πάω για δουλειά γράψε, αν το θες για να πηγαίνεις δουλειά, είτε γράψτε το πάω super market, αφού το θες για να πηγαίνεις super market (αν το θες)..

Link to comment
Share on other sites

Το 2 είναι για προμήθεια αγαθών.. Ίσχυει ρε παιδιά και ας είναι σε άλλο προάστιο; 
Το θέλει η γυναίκα να πηγαίνει στη δουλειά μετακινείται με μετρο κάθε μέρα (νοσηλεύτρια) 

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.