Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Επικαιροποιημένη λίστα με (ΚΑΔ) των κλάδων που πλήττονται από την εξάπλωση του κορονοϊού - Μέσα και μηχανικοί


Engineer

Recommended Posts

Μιλαω με πελάτες για αμοιβες που μου οφειλονται και μου λένε"δε βλεπεις τι γίνεται, δεν εχουμμε δουλεια να πληρωσουμε τα τρεχοντα, αυτα θα τα συζητησουμε οταν επανελθουν τα πραγματα" ασ παει ο κ. Στασινος ή ο όποιος υπουργος να τα μαζεψει για εμάς(ειμαστε και σε καραντινα , δεν μπορούμε να πάμε απο πόρτα σε πόρτα να διεκδισουμε) και ας κανει σεμιναρια στον εαυτο...θεωρώ ότι οι περισσότεροι, αν όχι όλοι, εδω μέσα γνωρίζουμε πολύ περισσότερα απο ανούσια σεμινάρια του κράτους. Ο κλάδος δυστυχώς έχει απαξιωθεί πλήρως...δεν είναι μόνο τα 800 , είναι ότι μας εξωθούν στο να τα ζητάμε σαν επαίτες.

υ.γ ποιος καινούριος πελάτης θα εμφανιστεί να μας δώσει δουλειά με τα τωρινά δεδομένα?

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να δώσουν δωροεπιταγή για σούπερ μαρκετ.. Πολύ καλύτερα θα ήταν αρκετά μορφωθήκαμε,λες και είναι για όλους τα σεμινάρια έτσι και αλλιώς...η θα σου δώσουν να φας και να πληρώσεις την ΔΕΗ; 

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ στα site της Κυβέρνησης βγαίνει ο κάθε άριστος βρίζοντας τους δικηγόρους και τους γιατρούς ότι θα πάρουν επίδομα ενώ οι τυφλοί δεν έχουν να φάνε. Κοινωνικός αυτοματισμός του πρ@κτού από την κυβερνησάρα και τα media που διαλαλούν ότι οι εε παίρνουν επιδοματάρα. 

Link to comment
Share on other sites

"Μα αφού οικοδομή δουλεύει κανονικά!" 

BTW για όποιον νομίζει ότι το θέμα δεν είναι επικοινωνιακό:

Παράθεση

image.png.9e59ab2fefcccefd7cde575e29724645.png

 

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτοι οι τύποι, κοιτάνε να βγάλουν λεφτά ΤΕΕ και ΚΕΚ!!! 

Δλδ τι θα μου κάνουν κατάρτηση; να στέλνω mail και να μπαίνω Skype?

η για τις e-adeies που λειτουργουν αρκετούς μήνες ήδη και τα μάθαμε;

Τραγικοί απλά...χίλιες φορές να δώσουν επιταγές για σουπερ-μαρκετ που λέει ο φίλος παραπάνω, ή απλά επιχορήγηση των ασφαλιστικών εισφορών για 2-3 μήνες (αντί για αναβολή)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, gliout said:

Εγω θέλω να μάθω excel word και πώς να στέλνω mail.

Εγώ θέλω να μου μάθουν ένα κατασκευαστικό πρόγραμμα για το στοίχημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξετε ποιοι είναι πραγματικοί ιδιοκτήτες των ΚΕΚ θα καταλάβετε γιατί υπάρχει η πρεμούρα επιμόρφωσης... Πραγματικά δεν υπάρχει ΕΛΕΟΣ σε ορισμένους... 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.