Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επικαιροποιημένη λίστα με (ΚΑΔ) των κλάδων που πλήττονται από την εξάπλωση του κορονοϊού - Μέσα και μηχανικοί


Engineer

Recommended Posts

7 λεπτά πριν, georgios_m said:

ίσως στα κεκ αυτά να ξέρουν. καταβολή μετρητού αφήνει πάντως να εννοηθεί το εν λόγω e-mail.

σημασία έχει και το πώς σε βρήκανε να στο στείλουν; έχεις ξαναπάει για κάτι άλλο; ή μοιράστηκαν τα στοιχεία μας από το ΤΕΕ;

Ποτέ δεν έχω ξαναπάει .. Ούτε εκδήλωσα ποτέ ενδιαφέρον ..

Τώρα που με βρήκαν δεν ξέρω. Ισως από τα στοιχεία μου στο ΤΕΕ.

Οσον αφορά "τι θέλει να πει ο καλλιτέχνης", για τα 600 ευρώπουλα, ίσως να γνωρίζουν τα ΚΕΚ, όπως ειπώθηκε ....

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζουν κάτι κοράκια που, πριν ακόμα έρθει το ασθενοφόρο, έχει φτάσει το γραφείο τελετών στον "τόπο του ατυχήματος" για παραλαβή του νεκρού...

Ήμαρτον δηλαδή...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ξεκίνησαν να έρχονται χορηγούμενες δημοσιεύσεις στο fb από την προηγούμενη βδομάδα, πλέον μου έρχονται με αυξημένο ρυθμό.

Προσωπικά θα με ενδιέφερε να μάθω και κάτι, όχι μόνο το 600άρι. Δεν ξέρω αν όμως τα περιεχόμενα είναι στάνταρ ανά κλάδο ή έχουν περαιτέρω εξειδίκευση.

Μπορεί να οργανωθεί με κάποιο τρόπο και στο φόρουμ ανταλλαγή ενημέρωσης για περιεχόμενα προγραμμάτων; Έτσι κ αλλιώς ο τόπος δεν παίζει ρόλο στην τηλεκατάρτιση.

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, Inzaghi said:

Μου θυμίζουν κάτι κοράκια που, πριν ακόμα έρθει το ασθενοφόρο, έχει φτάσει το γραφείο τελετών στον "τόπο του ατυχήματος" για παραλαβή του νεκρού...

Ήμαρτον δηλαδή...

Μόλις με πρόλαβες ... 🙃

Link to comment
Share on other sites

33 λεπτά πριν, BWP2013 said:

Γιατί αναφέρουν και τα δύο δελτία τύπου πρόγραμμα τηλεκατάρτισης για τους επιστήμονες 30 ημερών και όχι 100 ωρών😳???

Edited by lamlos
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από σήμερα το πρωί, το link του ΕΤΕΑΕΠ, για τα ειδοποιητήρια των μη μισθωτών, δεν λειτουργεί.

Μπορεί να υποθέσει κάποιος, ότι το "διορθώνουν" ... ως προς την ημερομηνία εμπρόθεσμης εξόφλησης και έκπτωσης 25% ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.