Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δεν πληρώνω» από πολυεθνικές για τα ενοίκια


Recommended Posts

Εγώ άμα ήμουν zara θα έκανα και καμιά κοινωνική προσφορά και δεν θα κοίταγα να ξεκινήσω με πως θα κλέψω όλο το μισθίο

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, katrmp said:

Εγώ άμα ήμουν zara θα έκανα και καμιά κοινωνική προσφορά και δεν θα κοίταγα να ξεκινήσω με πως θα κλέψω όλο το μισθίο

Λυπάσαι τους ιδιοκτήτες που νοικιάζουν σε ΖΑΡΑ ? Οκ δεν μιλάμε για απλά ακίνητα ούτε για Μήτσους που τα έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Απλά ακίνητα λυπάμαι, ιδιοκτητών που ξέρω να νοικιάζουν το μοναδικό σπίτι τους 100τμ  με δάνειο και αυτοί να νοικιάζουν σε 50τμ ώστε να ζουν με την διαφορά των 2 ενοικίων ως μοναδικό εισόδημα, και κάποιος  να αποφάσισε ότι πρέπει τον Απρίλη να πάρουν 20%• !!!!!  20%???Από το μοναδικό τους εισόδημα αυτό και το επίδομα ενοικίου τούς ληστεύουν το 80%.

Αν είχαν λεφτά να πάνε σε ένα δικαστήριο ότι αποφάσισε κάποιος να τους επιβάλλει σε μακροχρόνια άνεργο να ζήσει κάτω από 100€ ήθελα να ξερά ποιο θα ήταν το αποτέλεσμα.

Άρα δεν λυπάμαι τον ιδιοκτήτη του zara , αλλά αυτόν που θανατώνουν τα σκάγια επειδή για να προστατευτεί ο zaras την εφαγε αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.