Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και ελπίζουμε να έχουν βρεθεί οι πιστώσεις χρηματοδότησης ! 🤣

Βλ. Σελίδα 15 της Πρόσκλησης...

XII. Οι πληρωμές που προβλέπονται στο πλαίσιο της παρούσας πρόσκλησης θα καταβληθούν, υπό την προϋπόθεση ότι θα έχουν εξασφαλιστεί οι σχετικές πιστώσεις.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, katrmp said:

1. αφού είσαι μέλος σε ΟΕ , το 41200000 είναι κύρια τής ΟΕ όχι δικό σου.

2. και εσύ σαν ε.επαγγελματιας έχεις κύρια το 71120000. Γιατί σαν ε.ε έβαλες κυριο τον κύριο τής ΟΕ?

@katrmp έχω σαν φυσικό πρόσωπο τα εξής:

Κύρια δραστηριότητα

41200000: ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΓΙΑ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΜΗ

 Δευτερεύουσα δραστηριότητα

71120000: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΕΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

και η Ο.Ε. στην οποία είμαι μέλος έχει:

 

Κύρια δραστηριότητα

41200000: ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΓΙΑ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΜΗ.

Link to comment
Share on other sites

ηλιθιοδέστατη απορία δική μου, πρέπει να βαλουμε ένα ΙΒΑΝ, φαντάζομαι το δόκιμο είναι ο επαγγελματικός όψεως αλλά κάπου διάβασα κάτι ότι θέλουν pdf το βιβλιάριο του λογαριασμού οπότε δεν μπορεί να μπει αυτός, έχω καταλάβει λάθος; 

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, DimCiv said:

ηλιθιοδέστατη απορία δική μου, πρέπει να βαλουμε ένα ΙΒΑΝ, φαντάζομαι το δόκιμο είναι ο επαγγελματικός όψεως αλλά κάπου διάβασα κάτι ότι θέλουν pdf το βιβλιάριο του λογαριασμού οπότε δεν μπορεί να μπει αυτός, έχω καταλάβει λάθος; 

Ο επαγγελματικός μας λογαριασμός Μηχανικών αν είναι της Εθνικής δεν έχει βιβλιάριο . Αντ' αυτου τυπώνεις αν έχεις internetbanking την αντίστοιχη σελίδα του λογαριασμού σου . Το ζήτημα είναι για μένα ότι οι πάροχοι ζητάνε επίσημο + σωστό αποδεικτικό του ΙΒΑΝ .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπαινω μεσα κανω νεα αιτηση και μου βγαζει κενγ τη λιστα με ΕΙΔΟΣ ΑΙΤΗΣΗΣ. τι παιζει? ο κυριως ΚΑΔ ειναι 71120000

 

Link to comment
Share on other sites

19 λεπτά πριν, xalikoutis said:

Ρε παιδια μπαινω μεσα κανω νεα αιτηση και μου βγαζει κενγ τη λιστα με ΕΙΔΟΣ ΑΙΤΗΣΗΣ. τι παιζει? ο κυριως ΚΑΔ ειναι 71120000

 

Μην βιάζεσαι .. δεν άνοιξε ακόμα το σύστημα  , στις  9:30 μμ είπαμε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.