Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

Μπορούμε να ελέγξουμε κάπως εάν όντως έχει υποβληθεί η αίτησή μας από το ΚΕΚ που δηλώσαμε;

 

Μπαίνω στο ΕΡΓΑΝΗ με κωδικούς taxisnet, αλλά δεν βρίσκω κάτι....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

14 λεπτά πριν, peratis said:

Μπορούμε να ελέγξουμε κάπως εάν όντως έχει υποβληθεί η αίτησή μας από το ΚΕΚ που δηλώσαμε;

Μπαίνω στο ΕΡΓΑΝΗ με κωδικούς taxisnet, αλλά δεν βρίσκω κάτι....

Λογικά θα έπρεπε να φαίνεται στα βελάκια...

image.thumb.png.970cab8f5d80f95989e7c0ad2f730be1.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στο βγάζει όταν κάνεις αναζήτηση? γιατί έμενα δεν μου βγάζει τίποτα  (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Β)..Μου είπαν από τα ΚΕΚ ότι μέχρι την τρίτη δεν θα μου βγάζει τίποτα ..αληθεύει?  

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου περίπτωση είναι τύπος Α . Την έκανα μόνος μου την αίτηση χθες γιατί τα ΚΕΚ καθυστερούν λόγω φόρτους .Κι εγώ πάντως ακόμη περιμένω την απάντηση από το ΚΕΚ .

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εύλογα πολλοί φοβούνται ότι αν κάνουν το Α μπορεί το κεκ να τους αγνοήσει[ή ξεχάσει/μπερδέψει], έχει κανείς εμπειρία για το πως πάει η Α γενικά σε περιπτώσεις που δεν έχεις ιδιαίτερη σχέση με τα κεκ; Μπορείς να κάνεις την Α και μετά να στείλεις σε 2-3 κεκ και όποιο προλάβει (αυτό ακούγεται και ανήθικο έως και παράνομο όμως);

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου την έκαναν την αίτηση και μου έστειλαν αποδεικτικό  ως υποβληθείσα..το θέμα μου ειναι γιατί δεν μπορώ να την βρω στο ΕΡΓΑΝΗ!

Χωρίς τίτλο.jpg

Edited by Patrick
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αποφάσισα ότι ο @terry έχει απόλυτο δίκιο ότι Μηχανικοί είμαστε και η Α είναι μονόδρομος.

Εξάλλου όλα τα ΚΕΚ έχουν μόνο συμφέρον να σε δεχτούν ενώ εξασφαλίζεις ένα μέρος της διαδικασίας.

Η μόνη εξαίρεση που βλέπω είναι όταν έχεις εκ των προτέρων εξαιρετική συνεργασία με κάποιο ΚΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

55 λεπτά πριν, curzondax said:

Εγώ πάντως αποφάσισα ότι ο @terry έχει απόλυτο δίκιο ότι Μηχανικοί είμαστε και η Α είναι μονόδρομος.

Εξάλλου όλα τα ΚΕΚ έχουν μόνο συμφέρον να σε δεχτούν ενώ εξασφαλίζεις ένα μέρος της διαδικασίας.

Η μόνη εξαίρεση που βλέπω είναι όταν έχεις εκ των προτέρων εξαιρετική συνεργασία με κάποιο ΚΕΚ.

Και μόνο που καθόμαστε και το κουβεντιάζουμε με ξεπερνάει. Η διαδικασία  είναι 10'' υπόθεση.

Ο άλλος πήρε 30 φορές στο ΚΕΚ να ρωτήσει απορίες.

Πόσο δύσκολο συνάδελφοι, που δεν έχετε τι να κάνετε, είναι να διαβάσετε 10 σελίδες της πρόσκλησης?

Ερωτήσεις μέχρι και τι αρ. λογαριασμού θα βάλουμε και αν βάλουμε τη διευθυνση κατοικίας ή εργασίας.

Απλά ΕΛΕΟΣ..

Εγώ παύω να ασχολούμαι με το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, venezia said:

Λογικά θα έπρεπε να φαίνεται στα βελάκια...

image.thumb.png.970cab8f5d80f95989e7c0ad2f730be1.png

Δεν νομίζω στα βελάκια. Εγώ που έχω κωδικούς με Α δεν δείχνει κάτι στα βελάκια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.